1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

18.12.2014--12.02.2015 3 AYLIK SÜREÇ 19 YAŞ

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve EmreSG tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Öncesi 18.12.2014 : 2015-02-12-14-36-05.png 2015-02-12-14-37-06.png 2015-02-12-14-37-22.png
    Sonrası 13.02.2015 : 2015-02-12-14-39-02.png 20150108_135008~2.jpg 20150115_153710~2-1-1.jpg 20150204_152821~2.jpg 20150204_152830~2.jpg 20150204_152922~2.jpg 20150207_125549~2.jpg
    Bu geçen zamanda 62.9 kilogramdan 66.7 kiloya çıktım. Boy 183 birkaç kilo eksiğim var farkındayım. 3 aylık süreci iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum sizin fikriniz nedir? Olumlu-olumsuz görüşlere açığım.
    Antreman programımı da yazabilirim isteyen olursa

2. serhat98

serhat98 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    3 ay için basarili

3. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yorum icin tesekkurler

4. WORMEAN

WORMEAN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    programını yazarsan iyi olur

bodykazm bunu beğendi.
  5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  6. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    SETLER 4*12-10-8-6
    PAZARTESİ(Göğüs-Biceps)
    1)Bench Press 2)Dumbell Bench Press 3) Inclıne bench press 4) Pullover 5)Barbell curl 6) Dumbell hammer curl 7) Concentratıon curls
    ÇARŞAMBA(Omuz-Arka kol)
    1) Barla enseye press 2) Shoulder press 3) Cable lateral raıse 4) Z bar çeneye çekiş 5) Dips 6) Pushdown 7) French press yada close grip bench
    CUMA(Kanat-Bacak)
    1) Pulldown 2) Cable row seated 3) One arm dumbell row 4) Deadlift 5) Leg extension 6) Leg press 7)Squat
    CUMARTESİ
    Cumartesiyi genelde kardiyo ve karın çalışmasıyla geçiririm
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Şubat 2015 ---
    Kilo almam biraz sıkıntılı kolay kilo alamıyorum ama hızlı kilo verebiliyorum. Yediklerime dikkat ederek yavaş yavaş kilo almaya çalışıyorum inşallah sonuca ulaşırım.)

7. Berat Koyuncu

Berat Koyuncu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim bişey sorucam ilk ayda herkes full vücut çalışmalı yazmışlarda benim hocam türkiye şampiyonu öyle başlatmadı sorun olurmu ? sen nasıl başladın program olarak ?

8. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Valla ilk ay icin vucudun alisma sureci derler. Ben soyle yapmistim her bolgenin birkac temel hareketini agir girmeden calisiyordum. Ne kadar dogrudur onu bilemem,salondaki hocada ilgili degil zaten.
    Ama senin hoca isi bilen birisine benziyor dedigin kadariyla. Hocanizin sana verdigi program nedir ilk ay icin?

9. Berat Koyuncu

Berat Koyuncu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide çok ağır değil
    1.gün gögüs + arka kol toplam 7 hareket
    2.gün bacak + kalf 6 hareket
    3.gün sırt+ ense +omuz 8 hareket
    4. gün ön kol + kanat 10 hareket
    böyle anlatmış oluyum standart ilk başlayanlar için hareketlerde sadece 4.gün baya yoruyo beni kaldırabildiğim kadarda ağır çalışıyorum.

10. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yok mu daha yorum,tavsiye yapicak olan?

11. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    3 ay icin guzel bir gelisme kardesim hacim yapmak istiyorsan sana tavsiyem temel hareketlere agır girmen yani 6-8 tekrar cikarabilecegin agırliklar hatta ben bi ara 4-6 tekrar calisiyordum hacim icin faydasini gordum ön kol arka kol icin 2 ser hareket sec bence 6 sar setten calis kafana takilan bisey olursa sorabilirsin basarilar diliyorum

12. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yorum icin tesekkurler.
    Zaten calisma seklim 12-10-8-6 seklinde agirlik arttirip tekrari azaltiyorum. Soyle bir sorun var mesela triceps gununde gercekten saglam calistigimi hissediyorum. Eve gidip yemek yerken kasik-catali zor tutucak halde oluyorum ama bicepste oyle bir sey hissetmiyorum.?
    Ayrica kanatlarda bir orantisizlik var canimi sıkıyor,serbest dururken bir sey yokta sıkınca fark belli oluyor

13. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    ayni sorunlari bende yasadim suan biraz gidere bildim dumbelle tek tek calis kanatlarini zamanla esitlenecektir diye dusunuyorum ayni sekilde bende triceps idmanindan sonra cok saglam calistigimi hissediyorum ama bu bicepsde cok hissedilmiyor bunada soyle bir yol buldum kasimi en iyi hissettigim iki hacim hareketi yapiyorum abarti kilolara girip yalan yanlis yapmiyorum düzgün ve yavas yapiyorum her hareket icin 6 set tavsiyem zamanla kaslarin hareketw daha cok alisacak ve daha iyi hissetmeye basliyacaksin
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2015 ---
    birde herkezin guzel gelisen bolgeleri ve zayif yerleri cardir benim kanatlarim tricepsim ve goguslerim tatmin edici oranda gelisiyor omuzlarim be bicepsim ise basa bela ama onlarda eninde sonund gelisecek baska careleri yok

14. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Triceps antremanımda dips yoktu 2 hafta önce dips ekledim programa ciddi anlamda fark oldu kasın çalıştığını hissetmeye başladım. Bicepste Barbell curl-Dumbell hammer curl-Concentration curls yapıyorum en çok yoran concentration curls oluyor.
    Kanat konusunda zaten kanat antremanında tek kol dumbell çalışması var. Ama mesela farkın düzelmesi için sol tarafa daha fazla mı yüklenmeliyim yoksa normal çalışmaya devam mı?
    Benimde kendimde diğer bölgelerden hızlı geliştiğini hissettiğim kanat ve omuz var. Kanat kendi görüşüm ama omuz konusunda arkadaşlarımdan gelen yorumlar var

Üst göğüs için ne önerirsin? Orda yeterli şişliği hissetmiyorum butterfly ve dumbell fly yapamaıyorum omuzumdakı kütlemeden, ağrıdan dolayı

Son düzenleme: 17 Şubat 2015
  15. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    fly dan ziyade dumbell incline bench prees yap dumbelleri yukarda birlestir ve o esnada kasinı hissetmeye sıkmaya calis bence hummer dan simdilik uzak dur digerlerinde set sayini artir ve hsreketi yavas yap

16. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Dumbell ıncline'nı programa ekleyim 2-3 hafta deniyim bakalım. Hammer için niye öyle dediniz?

17. Body!

Body! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1.65 boy ve 49 kiloyum evde vücut çalışıyorum daha yeni 2 haftadır fakat göbeğim hafif sismeye başladı dikkatinizi çekerim sarkmadi yaglanarak değil o kadar kötü bi durum da değil çok az bi şişme bana sağlıklı ve göbek yapmadan onerebilecegin bi beslenme programı varmı lütfen yardım edin çok zayıf olduğum için hoş bir görünüm olmuyor :(

18. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    hummer bana vurmuyor dis taraf icin etkili ama ben daha cok bicepsime hacim katmaya yonelik calismayi tercik ediyorum hummer bilegime vuruyor gibi oluyor

19. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hammeri yavas yavas yapinca baya etkili oluyor aslinda. Salondaki kaydim.bugun bitti 2 ,3 gune tekrar yaptiricam 40 gun 100 Tl

20. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    gözle görülür sonuclar almak icin süreklilik cok önemli heleki ilk seneki gelisim şaşırtıcı düzeyde olabilir başarılar dilerim

Sayfayı Paylaş