17Yaş 85KG - BenchPress 130KG

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Mustafaorhan6161 tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustafaorhan6161

Mustafaorhan6161 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben 17yaşındayım 85kg yim bu konuyu açmamın nedeni 2019subatta bi yarısma olmuş yaşım ve sikletime göre bi arkadaş 90kg de 3.olmuş 86kg kaldırışla sanırım ben katılmadığıma pişman oldum powerlifterlikla alakam yok ama 100kg ile 8-10 telrar çıkartıyorum yakında bi yarışma olursa katılmak iatiyorum sizce bişeyler yaparmıyım bu yarışmaları hiç takip edemiyorum inanmayan arkadaşlar instagram : mustafaorhan0

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece benchten yarışmaya katılabilirdin sanırım. Bu sene başka yarışma olursa hazır daha 18 altındayken şansını deneyebilirsin. Kaybedeceğin şey yarışma katılım, yarışma mayosu gibi şeyler ücretleri sadece. Tabi önce yarışma tekniklerine ve kaldırış kurallarına da hakim olman lazım. Bunlar için yeterince vaktin var malum daha yeni oldu yaza da avrupa, dünya şampiyonaları var. Seneye güzel bir hazırlık yaparsın. Powerlifting derneği sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsin. Olmazsa instagramdan talhayı bul o da yardımcı olmaya çalışır.

3. Mustafaorhan6161

Mustafaorhan6161 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Haziranda 18ime giricem mayısta bi yarışma var gpa sanırım ona katılmak için bişey gerekiyormu

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    mayısta wpa gözüküyor, onun içinde 9 marttaki seçmelere katılman lazım. Onda da single bench var. Seçilirsen ekonomik kısmını da düşün ama 400 euro gibi bir masrafı olacak

5. Mustafaorhan6161

Mustafaorhan6161 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

GPA/IPO european championship istanbul 3-5mayıs 2019 diyor katılım linki bile koymuşlar buna herkez katılabiliyormu

6. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Herhangi bir şart koşul belirtmemişler, formda antrenör kısmının dolması lazımmış. Antrenör bulup 70 dolar katılım ücretini ödemen yeterli gibi gözüküyor.

Sayfayı Paylaş