1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 Yaş 7 Aylık Ev Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve M£RT tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler malesef kunduracı göğsüne sahibim çok kötü duruyor :S

Malesef öğrenci oldugum icin beslenmeye pek dikkat edemedim.Hatta hiç dikkat edemedim de denebilir. Vücudumun her yerinde eksikler var biliyorum yine de foto koymak istedim bu arada 5 ay şınav mekik barfix felan çalıştım sadece son 3 ay da dumbell ile çalışmaya başladım şınav-barfix vs. devam ettim tabi.

Sizden vücudum hakkında ki eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum :)

2. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    salona gidersen çok daha iyi olur.vücudun sıkı yağ oranın düşük ama hacim yok zayıfsın.

halterman ve M£RT bunu beğendi.
  3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Ygs hazırlandıgım için salona gitmeyi düşünmüyurum.Ama tabi ki evde çalışmaya devam edicem.Açıkçası fotolarda biraz yağlı çıkmış vücudum ama gerçekte böyle değil.Sanırım pc kamerasından çektiğim için böyle çıkmışım pc nin microsd girişi bozuldugu icin telden fotoları atamadım pc kamerasıyla da bu kadar kalite oluyor malesef :)

vücutcuu bunu beğendi.
  4. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    o zaman her şeye baştan başlayacaksın.ağırlık sehpası alacaksın halter dumbell seti alacaksın kapı barfiksi var sanırım.bunlar bir süre işini görür en azından bir sene görür.ağırlıklar yeter umarım.60 kg halter dumbell seti var nette araştır.

5. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    40kg lik dumbell seti ve barfix aparatı var.

Ve bir sorunum daha var bicepslerim çok kısa bu resmide şimdi çektim.

6. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    alınma ama bir şey dicem bicepslerin varmı ki kısa olsun.abicim anladım öğrencisin ama bir yerden keseceksin işte para bulup salona gideceksin başka yolu yok.evde tek başına başarmam İMKANSIZ çünkü bilinçsizsin hiç bir şey bilmiyorsun.bilinçsiz çalışırsan bir sürü sorunla karşılaşırsın.beslenme konusunda bir bilgin yok.antrenmanla ilgili hiç yok.bu şekilde olmaz salon şart.

senin iyiliğin için diyorum boşa zaman kaybetme diye ;)

7. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam güzel diyorsunda başaramassın derken sen benim amacımın ne oldugunu nereden biliyorsun ki başaramassın diyorsun ?

Ben zaten evde güzel bir vücut yapamıyacağımı biliyorum bunları bilerek başladım zaten bu işe.

Birde bilinçsizsin hiçbirşey bilmiyorsun demişsin nereden biliyorsun hiçbirşey bilmediğimi açıklarmısın bana güzel bir vücudum olmadıgı icin bu kanıya vardıysan bence sen hiçbirşey bilmiyormuşsun.Güzel bir vücudum olmasa da hergün foruma girip birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Beslenme konusununda bir bilgin yok felan diyorsun emin ol en az senin kadar bilgim vardır ama imkanlar dahilinde düzenli beslenmem yok.

halterman ve vücutcuu bunu beğendi.
  8. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    tamam abicim araştırmaya devam et o zaman.ama inan bana salona gidebilirsen senin için çok daha iyi olacaktır gelişimin açısından.

evde başaramayacağını biliyorsun ve bunları başlayarak başladın öyle mi? iyi devam et o zaman..

9. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu konuda sana katılıyorum zaten salona gidersem daha iyi olur tabi ama en azından önümüzde ki 1 sene daha gitmicem. Sebebi ise dediğim gibi ygs ye hazırlanıyor olmam. Ayrıca ilk halimi bilmiyorsunuz tabi ama çok zayıftım kemiklerim sayılıyordu. O yüzden hem kilo alıp hem kas yapmaya çalıştım ve bu yüzden gelişimin yavaş oldugunu düşünüyorum.

vücutcuu bunu beğendi.
  10. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
  11. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    en son dün yaptıgım barfix tekrarları 15-13-12-10-14

en son 2 gün önce şınav çekmiştim 35-35-35-30-25

dips te max.25 tekrar yapabiliyorum.

O yüzden bu aşamayı atlattıgımı düşünüyorum.

12. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    karın bölgen cok iyi dambıl harici bir halter alıp benc pres yapmanı onerırım gogusler ıcın bıcepslerı uzatmak ıcın concentration curl hareketini ekle antrmandan sonra kolay hazırlanbılen süt yumarta balık konserves tuketi barı en azından ygs sonrası bir salona yazılırsın sımdıde alt yapı hazırlamaya bak

M£RT bunu beğendi.
  13. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için çok teşekkür ediyorum dediğin gibi şimdi altyapı hazırlamış olurum en azından 1 sene boş durmaktansa evde çalışmayı tercih ederim. Artık beslenmeye de daha fazla dikkat edicem.

14. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    boşuna sehpaya ağırlığa masraf yapma.o verdiğim programı 6 ay boyunca yap bitir.6 ay sonra programı başarıyla bitirince dumbell programı yapabilirim sana ucuz bir sehpa alırsın o zaman.6 ay vücut ağırlığıyla 6 ay dumbell ile 1 senede hazırsın alt yapı tamamdır ;)

15. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Bak benim kendime göre çalışma programım var ama düşünmen yeter teşekkür ediyorum.Forumda zaten dumbell ve vücut agırlıyla yapabiliceğim hareketler hakkında bilgi var ve hazır programlarda var ben kendime göre bir program uyarladım. Zaten birinden bana program hazırlamasını isteseydim bu konuda daha tecrübeli birinden program hazırlamasını isterdim.

vücutcuu bunu beğendi.
  16. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasların gayet güzelmiş, kalça kemiğinin geniş olması ise dezavantajın. omuzları ne kadar genişletirsen o kadar iyi senin için başarılar:)

M£RT bunu beğendi.
  17. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    vücut fena sayılmaz öğrenci adamız derslerimizi tam yapsak sporumuz aksar sporu tam yapsak dersler aksar bunun için 7 ayda bu kadar yapmışsın.vücut ölçülerini aldın mı aldıysan 7 ayda omuz kaç cm genişledi?fotolara bakınca omuzlar gerçekten vasat görünüyor arkadan fotolarda bile üçgeni göremedim genetik dezavantajın var ama bunu aşman lazım.

M£RT bunu beğendi.
  18. extremesports

extremesports Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Evde çalışmaya göre fena değil bence.Zayıf olmandan dolayı karın kaslarını kolay çıkarmışsın .evde çalışmayla alacağın verimin sınırlı olacağını sende biliyorsun zaten.bencede sınavların falan bittiğinde git bi salona yazıl.Kolay gelsin şimdiden..

M£RT bunu beğendi.
  19. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Cidden kalça kemikleri çok fazla geniş :S

M£RT bunu beğendi.
  20. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef genetiğim biraz fazla kötü :( Ama bu bir engel değil tabiki benimde üçgen bir vücudum olmayı versin nabıyım şimdi sporu bırakıcak değilim ya :)

vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş