17 Haziran Fedor emelianenko - Fabio Maldonado maçı

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve mevsres tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Fedor daha fazla atak yaptığı için kazandı maçı, ama yine de eskisi gibi değil, her insan yaşlanır kimse o yaşlılığı koruyamaz, bir MMA efsanesinin bu şekilde emekli olduğunu izlemek acı verici.

2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Reisin yaşlandığı bir gerçek aklıma randleman dan yediği suplexten sağlam çıkışı geldi de duygulandım... maldonado dan bu kadar darbe alması biraz daha üst seviyede sporculara karşı pek şansı olmadığını düşündürdü.

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Maldona'do aslında öyle çok vasat bir sporcu değil, başarılı, Fedor ilk başta hata yaptı, aşırı çabuk davrandı, bir ara yine yapmıştı o hatayı ve kaybetmişti. Maldonado'nun altına düştü bir şekilde sonra bir daha kalkamadı, bütün darbeleri orada aldı aslında, daha sonra zar zor ayağa kalktıklarında bir daha Maldonado bastıramadı.

4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Werdum' la yaptığı maçta werdumu yerde bitirmeye çalıştığı sırada kaybetmişti sanırım ondan bahsediyorsun. Açıkçası gönlüm hiç kaybetmemesini ister umarım öyle de olur görelim bakalım neler olacak. Maldonado vasat değil doğru fakat çokta üstünde değil Fedor u gerçekten çok kaliteli adamları harcarken görmek istiyorum umarım beni yanıltır ve bunu başarır.

Sayfayı Paylaş