1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 aylık vücut,boy 1.87,kg 90+ artılar,eksiler ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve purulence tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Purulence diyetin nasıl bilmiyorum ama sakın 3000 kalori alırken 2000 kaloriye düşmek gibi gaflet yapma. 3000 kaloriyle bulk olmaya çalıştıysan her 2 haftada 1 300 kalori indirip aynı ağırlıkları kaldırmaya çalış ve yanına da kardiyo ekle. Başarılar dilerim..

jimraynor ve purulence bunu beğendi.
  2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    17 aylık bir vücuda benzemiyor şahsen forumda bu sürede çok daha iyi olmuş arkadaşlar var. Sanırım yağlı olduğundan ötürü bu böyle. Eleştirilerimi yanlış anlama ben şahsen 6 aydır bu sporun içerisindeyim ve bu yaza yağlı girmemek için 2 aydır diyetteyim ve ben 6 ay body yapmama rağmen bu 2 aylık süreçte çok daha iyi bir görünüme sahip oldum. Bence 17 ay kas gelişimi için iyi bir süre. Definasyona girme zamanının geldiğini düşünüyorum.

purulence bunu beğendi.
  3. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ilk cümlene cevap vermem gerekirse;bir yönde haklsıın,17 ayda çok daha iyisi yapılabilir ki bu genetiğe,antrenman sistemine ve kişinin hayat düzenine göre değişiklik gösterecektir.benim kat ettiğim yolu inan bi çok insan 3 senede başaramadı etrafımda,nasıl diyecek olursan,ben hayatımda daha önce hiç bir sporla uğraşmamış evde oturan bir genç idim bu olaya başladığımda.yani keşke başlamadan önce çıplak fotolarım olsa ne demek istediğimi çok iyi anlarsın.definasyona girmemin zamanı geldi bunun farkındayım ve zaten 2 aydır diyetteyim,ciddi kilo veriyorum ve 2 ayda 2 cm kadar bel bölgem daraldı.

4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Aslında emin ol vücudun çok iyidir lakin yağlardan bu belli olmuyordur. Definasyon sonrasında ulan ne vücudum varmış diyeceğine eminim. Çünkü 17 cidden iyi bir süreç. Definasyonla ilgili çok kattı bir beslenme izlemelisin. Özellikle yağ tüketimi konusunda çok dikkatli olmalısın. Tabii ki en etkili yağ yakıcı olan cardio'yu ve süper setleri de eksik etmemen lazım.

Bir çok insan mc donaldstan tavuk burger yiyip yumurtanın sarısını aynı ölçüde tüketip definasyonumun sonucunu alamıyorum diyor. İmzamda kendi uyguladığım katı definasyon programım var 85 kilodan 77'ye kadar ilerlenen bir program.Şu anda 10 günlük bir sakatlık molası verdim ama yinede aynı zayıflıktayım. Beslenme programım konuda detaylıca yazıyor bir göz at istersen.

Eminim ki 17 ay sonrası bir definasyona girersen ve bunu başarırsan bu yaza harika bir vücut çıkarabilirsin. Ama çok geç kalma mayısın 15'ine geldik. Definasyon için ilk ay gözle görülür bir etki çok olmuyor fakat ikinci ay inanılmaz bir değişme oluyor.

Son düzenleme: 17 Mayıs 2010
    purulence bunu beğendi.
  5. H-u-n-t-e-r

H-u-n-t-e-r Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun iyi bencede sadece biraz yağlanma var onuda yazın halledersin.bu arada bende muğla oscardayım .başarılar dilerim

purulence bunu beğendi.
  6. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    eski hali ile arasında dağlar taşlar kadar fark var .3 aylık sağlam bir diyetle %10 yağ oranını sağlamak hiç zor degil ..
    haciminden memnunsan definasyona git.degilsen 8 ay 10 ay arası agır girerek hacim calısmaları yapabilir definasyonla yağsız bi vucut elde edebilirsin başarılar dostum.

purulence bunu beğendi.
  7. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

haha teşekkürler,oscardan birini görmek şaşırttı beni :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:58 ----------

teşekkür ediyorum,bende bu aralar daha öncede yazdığım gibi yağ oranını düşürmeye yönelik çalışıyorum definasyonumsu bişeyler yapıyorum.bazılarının göremediğini gördüğün için ayrıca teşekkürler,insanlar eski vucudumla kıyaslamıyor direk şuanki görünüm üzerinden konuşuyorlar,benim omuzlarım inan çok dardı,şu an ise gayet tatmin edici geliyor eski halimi düşündüğümde.keza kollarımda çok inceydi.yaz bitimine doğru sırf hacim almak için uğraşıcam 8 ay kadar.hepimize başarılar hayatlarında :)

Son düzenleme: 17 Mayıs 2010
  8. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmeye biraz daha dikkat etmelisin onun dışında gayet başaralı tebrikler..

oscar da tayfun hocaya selamlar, eski öğrencisi ismail.

purulence bunu beğendi.
  9. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    iletirim bugün görürsem ;)