1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

161 kilodan 127 kiloya.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Kayra91 tarafından 1 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah kilom 127 kg. Aslında çok dalgalanma yaşadım, 5 yıl önce de bu civardaydım, sonra inanılmaz kilo aldım. Küçüklükten beri kiloluydum, 7 yaşına kadar normaldim, sonra kilo aldım. Lise 3'te zayıfladım, 85 kg oldum ama inanılmaz formsuzdum, şu anki halimden daha kötüydüm. 9 yıl önceye kadar, yani lise sona kadar 125 kiloya kadar çıktım. En azından, kilomu sabit tutabildim. Şimdi tekrardan 90 kiloya düşmek istiyorum ama daha aşağı düşmek istemiyorum. Yağ oranım %30. Tam %30. Sıradan tartılarda %32-33 arası gösteriyor ama özel ölçümde 89 kg civarında yağsız kütlem var. 90 kiloya kadar düşmek istiyorum ama yağ oranım o kiloda %10 civarında olursa harika olur. Yıllardan beri, tam manasıyla verimli bir şekilde kilo veremedim. Artık vermek istiyorum ve formuma kavuşmak istiyorum. Powerlifting'i bıraktım. Sadece dumbbell'larla ve makinelerle çalışıyorum. Günde 6 bin adımdan aşağı atmıyorum ve rekorum da 30 bin adım. Yani yürüyorum. Ben yürüyüş bandı kullanmam. Bisiklet ve ay yürüyüşü olabilir ama bunun dışında da tavsiyelere açığım. Meyve suyu ve asitli içecekler tamamen kesildi. İlk başta çok zorlandım ama şimdilik iyi gibiyim. Arada kaçamak yapıyorum açıkçası. Yine de 5-6 litre tüketmiyorum eskisi gibi, en fazla bir 330 ml kutu. Bu bana fazla yaradı. Yemeklerimi de değiştirmem gerekiyor, zira çok yiyorum. Bunu da yapabilirsem, öğünlerimi haşlanmış et ve sebze ağırlıklı alabilirsem, sanırsam kendimi tam anlamıyla düzeltebilirim. Dediklerim doğrultusunda tavsiyelere açığım. Vücudumda fazla sarkma olmadı ve çok da kötü durmadığını düşünüyorum.

Önden;

https://i.hizliresim.com/lOag5E.jpg

Sırt;

https://i.hizliresim.com/oODM47.jpg

mrthr35 bunu beğendi.
  2. Ufuk 93

Ufuk 93 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Kayra kardeşim için up