16 yasinda kreatin kullanmak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fatihciftaslan69 tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Abilerim 10 aydir fitness yapiyorum ilk 7 ay temiz 10 kilo aldim son 3 aydir tik yok kilo alamiyorum 4000 kalori aliyorum ama yinede alamiyorum hocam kreatin su tutar hacim yapar ama 18 yasina gelmeden kullanmani pek tavsiye etmem dedi sizce ne yapabilirim? Lutfen cevaplayin motivasyonum cok dustu..

2. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Kilon kaç önce onu bi öğrenelim günde 4000 kalori alan biri muhakkak kilo alır ben 3200 kalori alıyorum ki 75 kiloyum amacım 80 olmak ve gün geçtikçe kilo artışı oluyor eğer dediğin kalori miktarını alıp hala kilo alamıyorsan bir doktora görünmelisin hormonal olabilir bağırsaklarda kurt olabilir sen bir doktora git kreatin almadan önce ayrıca hocana katılıyorum 18 den önce kullanmamalısın

3. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Aynen kardeşim bende 17 yaşındayım o sıkıntı bende de var . 2 seneye yakın oldu benim bu spora başlayalı . Başlarda kilo aldım ama şu an durdu alamıyorum bende bilgi toplamaya calısıyorum kreatin hakkında .

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Kilom 78 hergun 4000 alamiyorum haftada 3 gun cheat yapiyorum sabah pancake falan yiyorum 800 kalori olunca 4000 oluyor ama tahmini 3500 un altina dusmuyorum ama kilo alamiyorum

5. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Sence birazcik kreatin basalim mi

6. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Neden olmasın

7. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Bence tecrubeli birisi bize yardim etmeli kullansak sıkıntı olurmu sonucta suplement yani

8. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum . Steroid veya o tür birşey değil sonuçta

9. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    4000 kalori alan insan bırak kilo almayı balon olur. 120kilo falansın heralde 4000 kaloriyle kilo alamıyorsun. 190 boyunda 170 kilo strongmanler 7000 kaloriyle kilo alıyor deli gibi (ki hiçbiri tam olarak doğal değil). 7 ayda aldığın o 10 kilonunda en az 3 kilosu yağ. İlk senen bile olsa doğal olarak ayda EN FAZLA 1kg kas yaparsın. Beslenmeni takip et. Daha ne kadar kalori aldığından haberin yok. Sonra niye gelişemiyorum diyorsun bir de. Son olarak söyleyim kreatin kullabilirsin ama bu supplement bölümünde her konuda diyorum "Supplementler sihir değil". Beslenmeni düzeltmeden kreatinden hiç fayda göremezsin birde sonra topladığı suyu atmakla uğraşırsın. İyi şanslar

10. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Dogal olarak sadece 1 kilomu kas kazanilabilinir jdndjdud savas cebeci 12 kilo kas yapilabilir diyor ac bir izle bakalim..Ikincisi benim 2. mesajima bir bak cheat gunlerinde 4000 oluyor yazdim 3500 civari aliyorum ve bunu yakiyorum fazlasiyla cunku yuzmeyle ugrasiyorum ekstradan. 80 kilo bir insanin zaten gunluk kalori ihtiyaci 3000 civari benim metabolizmam cok hizli gunde 3 kere buyuk yaptigim oluyor yanlis anlamayin buyuklerime saygim sonsuz ama ben cok ucuk bisey soylemedim ve kreatin kullanabilir miyim diye sordum son cumleyi yazsaniz bana yeterliydi.cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim cok saolun bide.

11. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Savaş cebeci abimiz bu işin en iyilerindendir yalnız o adam 12 kilo kası 1 yılda yaparsın demiyor genetik harikası isen 10 yıllık bir süreçte yapabilirsin diyor ayrıca 1 yıl da 12 kilo kas kazanılıyorsa herkes 2 3 yıla mr olimpia düzeyine gelir 12 kilo kas demek senin muhteşem gelişmiş biri olman demek ayrıca arkadaş haklı kreatin ya da başka suplamentler sihir değil bence sen bir doktora görün bir şeyin yoksa o zaman kullan çünkü biz kullanmamalısın desek bile boş

neverbackdown. bunu beğendi.
  12. Mehmet Cann

Mehmet Cann Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    Dostum zaten kreatin sadece kilo ile alakalı değil diye biliyorum . Kenzo karagöz ve ercan demir bu işin en iyilerinden . Kreatinin spor esnasında kaslara daha iyi şekilde su gittiğini söylüyorlar yani daha hacimli görünmesini sağlıyor ve spor esnasında güçle birlikte enerji veriyor. Bence arkadasın istegide hacimdir. Ayrıca dısarıdan alması en zor olan supplementlerden birisi kreatindir. Günde 3 kg kırmızı et yemek gerek ve bu da hem maddi hem de sağlık yönünden bayağı kötü olur

13. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Savaş cebeci onu yılda diyor ben ayda diyorum. Yılın 12 ay olduğunu düşünürsek aynı hesap. Seni aşağılamak gibi bir amacım yok sakın yanlış anlama ama günde 4000 kalori alıp kilo almaman imkansız. Ha gerçekten alamıyorsan hemen doktora git. İnsülün direnci olmuş olabilirsin. http://www.kasvekuvvet.net/anabolik-direnc.html

14. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Hayir yanlis anlamadim ama savas cebeci sahte natural gelisim diye bir videosu var 5 dakika bir sey hemen izle orda ilk yil 12 kilo ikinci yil 6 kg 3.yil 3 kilo sonra 1 kilo olarak devam eder diyor bu hesapla 10 ayda yaklasik 10 kilo kas kazanilabilinir benim mi yanlisim var?birde arkadasin dedigi gibi benim istedigim hacim yani buyumek kreatin su tuttugunu biliyorum ve isime yarayacaginida biliyorum benim burda sordugum sey kullanmak zararli mi degil mi bunu sordum sadece

15. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Belki kilo alıyorsundur farkında değilsindir. Belki vücudunda su vardı sen kas yaparken onlar gitti(bende olmuştu kaslarım büyürken kilom artmamıştı). Belki o 7 ayda 7 kilo kas yaptın sonra şu 3 ayda da kas yapamaya devam ettin ama sudan ve biraz yağdan gitti. Bence sen tartıya değilde görüntüne bak. Kilon vüudun hakkında bir şey ifade etmez. Platoya girmişte olabilirsin antrenman programını gözden geçir. Kreatin zararlı değildir güvenli olduğu kanıtlanmıştır. T-nationa girersen 15 yaşında kullananlar olduğu görürsün. İçin rahat etmezse yükleme dönemi yapmazsın.

16. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Cok tesekkur ederim benimde zaten 2 cm omzum 1 cm gogsum buyudu ve belim 75 cm e kadar dustu son 2 aydir belki dediginiz gibidir ama bench press military pres gibi temel egzersizlerdede hep kilo arttirdim zaten, o zaman ramazan gecsin ben kreatin alip kullaniyim.cevap icin tesekkurler

17. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle saf kas olarak 5 yılda ortalama 3kilo alabilirsiniz , arnoldun saf kası 26.53 diye hatırlıyorum kalanı sudur . Kreatin kullanımı herhangi bir zarar yapmaz sadece yükleme dönemi yapmayı . Günde kilogram başına 0.1 gr alın en fazla bu da ant öncesi ve ant sonu olarak bölüştürün

18. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatin de bir sakınca yok bence bende kullanıyorum ama kreatin alıp idman öncesi kullanırsanız, su ile kullanırsınız bana göre bosa harcarsınız en etkilisi kreatini elma suyu yada olabilcek en iyisi üzüm suyudur agzınıza 1 ölcegi atıp üstüne direk 1 bardak üzüm suyunu icmek idealdir bende bunu bir yerden ögrendim ve uyguladım ve etkili sonuc aldım bana göre en iyi yol bu üzüm insülini o kadar hızlı yükseltiyorki yavaş sindirilmedigi içinde etkili oluyor antremandan sonra alın off günlerde sabah kahvaltıdan önce alınabilir

19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Yok oyle birsey ne ile icersen ic kreatin anlik etki gostermez gunun.her vakti icilebilir

elezar bunu beğendi.
  20. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    kreatin anlık etki gösterir demedim sadece kaslara en etkili şekilde ulaşması için üzüm suyu ile tüketilmesi tercih edilir ve idmandan sonra daha ideal bana göre bu sizde öyle işe yarıyorsa idman öncesi sabah akşam istediginiz zaman kullanın kreatininizi

Sayfayı Paylaş