16 yaş 1-5 2 aylık değişim(EVDE)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba daha önceden 2 sene kickboks spor geçmişim var ama 1.5 2 aydır düzenli ama beslenmeye dikkat etmiycek bi şekilde çalışıyorum dambıl barfiks sınav mekik vs 16 yaşınadyım ilk fotoğraflarda 72 kilo felandım şuan 80 kiloyum 1.84 boyum dünde spor salonuna başladım ne tür bi antrenman beslenme vs önerirsiniz sizce gelişme nasıl bide unutmadan gögüsüm güvercin gögüs ortası hafiften dışarda onu düzeltmeye ağırlık verdim baya düzeldi

2. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle beslenmene dikkat etmen lazım önemli olan beslenmedir. Makrolarını iyi ayarlarsan eğer gelişimi görürsün temel hareketleri her zaman yap squat,deadlift,Overhead press,benchpress bunlar gibi. Bir alt yapın var gerisi sana kalmış.

Kayadibi66 bunu beğendi.
  3. S E R D A R

S E R D A R Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    iyi vücut yapın var 1,2 ayda evde güzel gelişim göstermişin salona yazılmanı tavsiye ederim senin için daha iyi olucagından eminim.

4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    salona basladim suan 1.haftam bitiyor beslenmemi ayarlamaya calisiyorum suan ama okul oldugu icin tabldot malesef

5. Ufkglsn1907

Ufkglsn1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Nasıl kilo aldın

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  6. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Oncelikle tesekkur ederim, spor salonunda ilgisiz dangalak bi hoca var daha erken diye bu dediklerinizi eklemedi ama ben biraz arastirdim ve mesela bacak gunume squat sirt gunume deadlift vs ekledim beslenmemi duzene oturttum ama artik yumurtadan vs midem bulandi sabahlari 1 tam 4 5 beyaz yiiyorum sut urunlerini asiri derecede tuketiyorum lor peyniri ozellikle yulaf ezmesini bol tuketiyorum spor oncesi protein bar yaptim kendim onlari yiyorum spor sonra kesinlikle cikotali sut ve tavum gogusu pilavimi 15dk icinde yiyorum suan 15 tatilde definasyona girmeyi dusunuyorum yag oranim 17 o gunden sonra spor salonunda 2.haftam bitti ve son halim bu daha detayli antrenman programim olculerimle ilgili bi konuda actim ama bi yorum gelmedi :D

Sayfayı Paylaş