16 yaşındayım boksa başlıyım mı?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Arveless tarafından 10 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Selamun Aleyküm abilerim kardeşlerim.Ben 1 buçuk yıldır vücut geliştirme yapıyorum öyle aman amanlık bi gelişmede alamadım pek bi gelişme olmadı kolum 33 yani gelelim konumuza;
    Ben boksu acayip çok seviyorum yeteneğimde var öyle arkadaşlarla felan dövüşünce beni boksör sanıyolar bende 16 yaşındayım boksa başlasammı acaba ama ben müsabık olmak istiyorum paramı bokstan kazanmak istiyorum çok iyi bir boksör olmak istiyorum başlıyımmı yrdımcı olurmusunuz bide nasıl bi antrenman uygulucam aranızda boks yapan varsa bilgi verebilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlarınla dövüşmek ayrı birşey bi kere onlara göre boksör olman yetenek var anlamına gelmez ama neden olmasın ringde herşey farklıdır. boks antremanını hocan zaten ayarlar her hoca farklı çalışır ama iyi bir salona başla ve bokstan para kazanmak için milli ve antrenör olman lazım ve ilerde salon felan açmalısın yoksa para yok bizim ülkemizde maalesef.

3. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle cevabın için saolasın ben bi tane antrenör buldum milli takım kickboks antrenörüymüş ama boksta veriyo sence verimli olurmu

4. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Altyapını oluşturmak için doğru zamanlarında karar almışsın. Sana tavsiyem boks eğitimin ve antrenmanların sürecinde ingilizce öğrenip ingilizce boks ile ilgili teknik ve makaleleri okuman. Ve özellikle almanya da gurbetçilerimiz arasından oldukça iyi boksörler ve boks hocaları çıkıyor. Bunlara bir şekilde ulaşıp kontak kurarsan belki sana da yardımcı olurlar :) Sosyal medya çağında bu tarz kişilere ulaşmak çok da zor değil :)

5. Bokscuuu

Bokscuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Geç bile kalmışsın

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    b
    kardeşim türkiyedeki kickboks hocaları tekvandodan gelme doğru düzgün boks bilen kickboks hocası çok az birde benim oturduğum ilde 3 tane benim bildiğim milli takım antrenörü olduğunu söyleyen kickboks hocası var benim bilmediklerimde olabilir aslında 1 tane var millet milli takım antrenörüyüm diyip dolandırıyor insanları hocanı iyi araştır tavsiyem

7. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Valla heryer kick boks hocası boks hocası bulamıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2018 ---
    Tamda yarın ingilizce kursuna başlıcaltım
    Hoca bulma konusunda biraz sıkıntı çekiyorum
    Aynrn bende öyle düşünüyodum sonra joshua nın 18 yaşında boksa başladığını öğrenince bi umut geldi

8. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kickboks antrenörüyse kickboks yap ben boksta zevk alacagını sanmam bide çok sabır gerek ve az kombinasyon var acıkcası bende boks yapacaktım bugün antremanda kickboks yaptım ve zevk aldım.
    benim hocam hasan fahri şen bakabilirsinz nasıl biri olduğuna şampiyonlarda çıkarıyor hala devam ediyor kendisi zaten dünya şampiyonlukları mevcut ve 5 ay önce futbolda nasıl fatih terim ise oda kickboksta öyle bir kademeye geçti 5ay önce felan seçildi galiba ben yoksa boks yapıcaktım ama kendisi çok iyi bir insan ve antrenör olduğu için kickboksa döndürdü beni ama milli takım antrenörü diye çok para kazanan var ama bi bok bilmiyorlar kendisinin eşide tekvandocu eski şampiyon

Son düzenleme: 11 Şubat 2018
  9. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Valla doğrudur da ben boksu gerçekten seviyorum kick boksta da başarılı olabilirim tekvando geçmişim var ama ben boks istiyorum da hoca bulamıyorum o sıkıntı

10. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kardeşim cok iyi bir hoca bulursan boks yap ama bence zevk almak önemli birşey hergün aynı şeyleri yapmak sıkıcı olacak inan bana hem tekcvandonda iyiymiş ve muay thai teknikleriylebirleştirerk daha çok zevk alabilirsin benim şahsi düşüncem böyle ama cidden iyi bir boks antrenörü bulursan devam et yoksa kickboks yapmanı öneririm iyi geceler.

11. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Saolasın yardımcı olduğun için kick boksta şimdi tekmeler olduğu için biraz tehlikeli geliyor bana ve boks antrenmanları neden sıkıcı

12. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Sıkıcı değil ama hep aynı kombinasyon ama şöyle bir avantajı var onlara yogunlasınca onlarda çok iyi oluyorsun doğru tehlikeli ama herşey antrenörde bitiyor buna inanıyorum ben

Arveless bunu beğendi.
  13. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bu yaşta spora başlaman harika bence spor dalı muhim değil spor yapmak istiyorsun çok sevindim aslında umarım istediğin yere gelirsin kardeşim. bakarsın milli sporcu olursun yolun açık olsun .

14. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Saolun cevaplarınız için

Sayfayı Paylaş