15 yaşındayım 1 76 boy ve 90 kiloyum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kake tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kake

Kake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Başlıkta belirttiğim gibi 15 yaşındayım 176 cm boyum var ve 90 kiloyum g*tümü bilgisayarın başından kaldırmıyordum 1 ay öncesine kadar . 1 ay önce spor salonuna gitmeye başladım fakat yalnız olduğum için sıkılıyorum isteksiz gidiyorum eve 5 te geliyorum dönüşüm 9 u buluyor derslerime vakit ayıramıyorum sınav haftaları zaten gidemiyorum. Hemen evimizin arkasında jeet kune do var oraya gitmeyi düşündüm fakat şişman olduğum için çekiniyorum yani beceremem diye. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum kilomdan rahatsızım. Şimdiden teşekkürler.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    beceriksiz oldugundan mi beceremem diyorsun? Sismanlikla ne alakasi var becerememenin oradakilerin de vucutlari arnold gibi degildir orada sanat ogreneceksin, kimse dalga gecmez ilkokul degil orasi :)

3. Kake

Kake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dalga gecilmesinden dolayi degil ornegin futbol oynarken ne kadar yetenekli olursan ol şişmansan nefes nefese kalir koşamazsın yani bu yeterli olmadigin anlamina gelir ben de belki taekwondo jeet kundo icin yetersiz olabilirim diye dusundum

4. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Böyle olumsuz düşünürsen, hayata 1-0 yenik başlarsın ! Bu yaşta bunu yapma.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş