15 Yaşında Powerlifting Kilolarım

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    15 yaşındayım boy 175 kilo 72 -73
    squat 70 kg 5x5
    bench 70 kg 5x5
    deadlift 100 kg pr
    75 kg 5x5 daha da artar
    lakin squat bırakmak istiyorum yaşıma göre iyi kaldırdığımı düşünüyorum lakin powerlifter arkadaşlara sorduğumda bırakma daha kilo az diyolar sizce nasıl kimseden net bi cevap alamadım squat bırakıp 2-3 ay haftanın 3 günü makinelerde çalışmak istiyorum hem dinlenmek adına hemde bacak kası adına sizce ne yapmalıyım millet diyo yok karbonhidrat asıl devam et arttır kilolarıda ben öğrenciyim annem ne pişirirse onu yiyiorum doğru düzgün beslenmem yok squat tan ciddi soğudum ama bırakmak istiyorum ya ağırsağlam 5x5 yapıyorum yapım iri olmasına rağmen bileklerim aşırı ince kız bileği gibi bende o yüzden tutuş gücü ön kol ve bilek çalışıcam squat ı bırakıyımı

2. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bence squat bırakmak yerine daha fazla ağırlık vermelisin bench'ine göre düşük squat'ın.

3. avni

avni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Hedefine göre değişir amacin kas yapmaksa illa squat yapacan diye bir kaide yok, eğer soğuduysan başka harekete geç bu kadarda kasma forumda sürekli squatla ilgili başlik açmişsin, benimde şuan artmiyor squat fazla da sevmiyorum,alternatif bir sürü hareket bulabilirsin bazi şeylere de kendin karar vermen gerekir.

4. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    squat yapmak istemiyorum ya bırakıcam büyük ihtimalle normal bacak çalışıcam lakin haftada 3 gün bacak çalışırsam overtraning olurmuyum

Sayfayı Paylaş