15 Yaşında Kreatin Kullanabilirmiyim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 5 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    günlük protein ihtiyacımı aldığımı düşünüyorum protein tozuna para yetişmez zaten ama kreatin hem ucuz hemde çok faydalı olduğundan kaslarda su tutup güç artışı sağladığından almayı düşünüyorum zararı varmıdır ve bu yaşımda kullanabilirmiyim su içme konusunu sıkıntı etmeyin ben çocukluktan beri çok fazla su içen biriyim zaten

2. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz araştırdımda saç dökülmesi yatkın olanların saçını döküyomuş benim babam 45 yaşında saçları hala simsiyah ve tam ama saç yönünden babama çektimmi bilmiyorum

3. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    zararı şöyle olabilir kreatin içtigin zaman böbrekleri yorar yani su tüketimini arttırman lazım ve 1 ay kullandıktan sonra 3-4 gün ara versen yeter hergün 5 gram kullanarak ama sana tavsiyem ilk önce vücut agırlıgının 1.5 katını kaldırmaya başla bench presste ondan sonra kreatin kullanıp güç artışı sagla yoksa paran boşa gider
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2020 ---
    saç dökülmesi yapmaz

4. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    neden param boşa gitsin sonuçta güç veriyor ve kaslarda su tutuyor ben şimdilik denemek için https://www.proteinmarket.com.tr/ur...MI8MKv6tTS6wIVD9GyCh12mwlBEAkYASABEgIQJ_D_BwE en ucuzu bunu alıcam 24 ölçek 24 gün kullanıcam bakıcam baktım saçlarımda dökülme yapıyor kullanmıycam ama 21 gün içinde dökülme yapmassa daha büyük lerini alıcam protein tozu ve diğer supplementlere oranla daha ucuz olduğundan etkileride ciddi olduğundan almayı düşünüyorum birde kreatin bırakınca kaslarda ciddi oranda küçülme olurmu veya güç kaybı çok ciddi olurmu yani kas kazanımı arttırır yani bırakınca normalde yapacağım vucutun 1 tık üstünde olurum değilmi
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2020 ---
    ben 66 kiloyum nasıl 1.5 katını kaldırıyım imkansız nerdeyse

ahmet377 bunu beğendi.
  5. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    dostum protein market hakkında yapılan yorumları oku kapıda ödeme varsa kapıda ödeme ver sadece bence

6. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    ordan alıcağım kesin değil zaten ininal kartla alıcam içinden para çekemezler
    yaşım küçük olduğundan 5 gr yerine 3 gr falan alıyımı hem daha uzun gider param da fazla yok

7. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    hocam ağırlığının 1.5 katını kaldıran adam zaten olmuştur yani :) gerek yok kreatin kullanmasına o adamın

8. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    harbi 15 yaşındayım 100 kg bench nasıl yapıyım :D

ahmet377 bunu beğendi.
  9. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Big Joy CreaBig 120gr ilk başta saç döküyomu ve etksii nasıl diye ve ucuz olduğundan bunu alıp denemek istiyorum günlük 3 gram alarak 40 gün kullanıp denemek istiyorum bu markaya çok güveniyorum eğer seversem sonrasında https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-micronized-creatine-500-gr-8343 bunu almayı düşünüyorum çünkü aşırı fiyat performans lakin bu markaya hiç güvenmiyorum acaba performans artışı yaşatırmı çünkü uzun süre kullanabileceğim bi supplement sizce alınırmı veya bundan biraz pahalı 500 gr olan fiyat performans kreatin varmıdır

10. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Ucuz olanini al kullan. Hepsi ayni bukadar dusunme. Markadan markaya kalite farki diye bir sey yok kreatinde.

11. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    suplementler.comdan al sen yinede daha güvenilir kardeşim

12. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    o attığım baya fiyat performans onu çok almak istiyorumda 1-2 kişi hiç gücümü arttırmadı hiç etkisi olmadı falan yazmış o yüzden düşündürüyor onun yerine daha az gram ama daha bilindik Big Joy Crea Big Micronized Creatine Powder 420 Gr falanmı alsam diyorum harbiden markalar arasında fark olmazmı fazla
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2020 ---
    ordan alıcam zaten her aldığımı birde siz supplement alsanız arkadaşlarına söylermisiniz ben söylemeyi tercih etmem büyük ihtimal ilaç gibi baktıkları için
    ilk başta https://www.supplementler.com/urun/big-joy-crea-big-micronized-creatine-powder-120-gr-6985 bunu alıcam saç dökmezse ve işe yararsa https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-micronized-creatine-500-gr-8343 bunu alıcam uzun sürelik lakin inş 2. attığım işe yarar alırsam

13. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    dostum creatin kullandım diye arkadaşımın biri senin kaslarının içi su demişti :DSADASda İnsanlara Laf Anlatmak Zorunda Degilsin Sporunu Yap Beslen Suplemente ihtiyaç duydugunda kullan Gerisi Önemli degil
    Lise Yıllarında Yapılan Antremanlar gibi olmuyor hiçbir antreman Okul Çıkışı okula yakın salonda üyeligin olur oraya gidersin okula spor eşyalarınla gidersin yanında blutothlu kulaklıgın spora gidersin kahve içersin spor öncesi sonra giyersin spor kıytafetlerini takarsın kulaklıgı yaparsın idmanını kimseyle konusmadan çıkar gidersin eve giderken yulafını yersin yolda yada mısır patlagını eve gidince tavuk gögüsünle pilavın seni bekler içimden özlem doldu resmen ya kıymetini bil bu günlerin
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2020 ---
    bu arada kasın %70 i zaten su :D arkadaş sytnholle karıştırdı büyük ihtimal

14. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    aynen çok zevkli cidden bu yaşlarda antrenman yapmak sizce kreatin de marka fark edermi çok fazla

15. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    creatin monohidrat olduktan sonra markaya fazla bakma ama bigjoy yerine scitec tercih edebilirsin yada suplementler.com un kendi creatin monohidratı var

16. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    en ucuzu bu olduğundan ilk https://www.supplementler.com/urun/big-joy-crea-big-micronized-creatine-powder-120-gr-6985 bunu tercih edicem ve birde bu monohidrat mı https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-micronized-creatine-500-gr-8343 eğer seversem uzun ömürlü ve ucuz olduğundan bunu alıcam sizce işe yararmı

17. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Yaşayacağın etki zaten %1-2 psikolojik etkisini de eklersen belki %2-3. Beklentiye girme, etkisini farketmeyebilirsin

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet377 bunu beğendi.
  18. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    %2-3 den daha çok olur diye düşünüyorumda ginede etkisi olsunda yeter

19. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Çalışmalar bunu söylüyor, sen gene de beklentiye girme ve bu ek gıdalara girmeden önce beslenmeyi tam anlamıyla hallet. Zaten büyüme çağındasın ne yapsan yarayacak

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    omuumu sakatladımda büyüme çağında olduğumdan hızlı iyileşirmi peki

Sayfayı Paylaş