15 Yaşında Glukozamin Veya Kolajen Almanın Zararı Varmı

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 13 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    dizlerim de ve eklemlerimde ağrılar vardı dün kan tahlili verdim d3 vitaminim eksik çıktı tamamen bunla bağdaştırmıyorum birazda bende suç çok ağır bench squat deadlift falan girdim lakin 2 aydır salonlar kapalı evde yatıyorum gine de eklemlerimde ağrılar var spor yaptığım zamanlar yoktu elimde glukozamin ve kolajen var fizik tedavi doktoruna gittim kadındı ve dizlerimi 5-10 saniye elledi bana hiç bi hareket yaptırmadı vs sorun gözükmüyor dedi herhalde 15 yaşımda dizlerimin hareket etmesini veya çok büyük sesler gelmesini falan bekliyor neyse kadına soruyorum elimde glukozamin ve kolajen var kullanıyımmı diyorum eklemlerim için bana diyorki kullanmanı önermem neden diyorum zaten bu yaşlarda vucudun bolca salgılıyor diyor bolca salgılıyorsa neden evde boş boş dururken eklem ağrısı yaşıyorum ? neyse kadına diyorumki salonlar açılır ben gine spora devam edicem gine eklemlerimi zorluycam kullanmam iyi olurmu diyorum sürekli beslesin eklemlerimi diyorum bana diyorki yani sen bilirsin YA KARDEŞİM BİŞEY SÖYLESENE KULLAN VEYA KULLANMA FAZLASI ZARAR VEYA DEĞİL BİŞEY SÖYLE GURBAN OLUYUM YAA bana diyoki yoga yap plates yap heee yoga yapıyım ya tövbe estağfurullah diyo ağırlık kaldırmak iyi değil lastikle yoga plates hareketleri yap diyo boşver ağırlığı diyo yarabbi sabır

elimde glukozamin ve kolajen var kullanmamın zararı olurmu 15 yaşındayım eklemlerimi beslemesi için yararı olur diye düşünüyorum lakin bu doktor hiç bişey söylemiyor fazlası zarar mı değilmi internete her yere yazıyorum sonuç ta çıkmıyor herkes kafasına göre glukozamin kolajen falan alıyor ilerde eklemlerimde sıkıntı çıkmasın diye bu kadında bana sen bilirsin diyor

yani ergenlik çağında gelişime falan etkisi falan varsa öyle şeyleri kullanmayalımda bu kadın hiç bişey söylemiyor sakıncası varmıdır yokmudur kullanmamın

Sayfayı Paylaş