15 Kilo Verdim Ama Tık Yok?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kibir123 tarafından 1 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kibir123

kibir123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 2 Ay önce 94 kiloydum troid hastalığım vs çıktı hap kullanmaya başladım 88 e otomatik olarak indim 1 ay öncede spor yapmaya başladım kardiyo + kas bugün itibarıyla 79 kilo oldum yani totalde 15 kiloya yakın kilo verdim ayrıca en az 2 kiloda kas yaptım tabi özel diyetisyen kontrolünde neyse işin özü bugün diyetisyene kontrole gittim işte 79 kiloya indiğimi ve neredeyse her kilonun yağdan gittiğini söyledi bel ölçüm 107 cm den 96 ya indi fakat aynaya geçip kendime baktığımda neredeyse hiç bir fark göremiyorum arkadaşlar ve verdiğim kiloda az buz değil 15 kilo eski pantolonum belimden düşüyor evet ama kemer taksam normal giyerim yani fark çok az bu durum benim çok moralimi bozuyor sizce biyerde hatamı yapıyorum yoksa daha beklemelimiyim?

2. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    spor yapip agirlik calismalarina basla vucudunu toplarsin...

3. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Arkadaş zaten spora başladığını söylüyor.Bence ya beklentini yüksek tuttuğun için sana fark yok gibi gözüküyor yada biraz daha sabretmen gerek.

4. freezekuul

freezekuul Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Vücudundaki toplam yağ kütlesiyle orantılı bişi hocam eğer vücudunda 30kg yağ varsa sen bunun 10kg sunu eritmişsen bu sana %33 lük bir yağ oranında azalma yapıcak bir başka bireyse vücudunda 10kg yağ var ve bu adam bunun 3kg sunu verdi buda %30 luk bir yağ oranı kaybetti sonuca gelicek olursak bu iki bireyde %30 oranında yağlarını kaybettiler biri 3kg vererek biri 10kg vererek yani sabır toplarsın kış bitine kadar çıkar baklavaların bu iki örnekte 10kg yağ yakan adam daha iyi beslenmiş daha fazla kalori açığı çıkartmıştır ama vücutta biriken toplam yağ fazla olduğu için yağ verme oranı düşük sen benim ne demek istediğimi anladın herkese iyi kardiyolar

5. kibir123

kibir123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bir şey fark ettim şimdi diyelim göbeğimi serbest bırakıyorum ve ölctüğümde örnek veriyorum 90 cm geliyor birde karın kaslarimi sıkıp tekrar ölçtüğümde bu sefer 75 cm cıkıyor yani arada buyuk fark var gobeki serbest biraktigimda asiri siskin duruyor ama karin kaslarimi sıktığımda gobegim oldukca az gozukuyor bu neden oluyor acaba? Bi hastaligim vs olmasından korkuyorum aradaki fark cok cunki

6. freezekuul

freezekuul Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tam birşey söylemek zor verebildiğin kadar ver bu sırada protein almayı kesinlikle ihmal etme ağırlık çalış sarkma olmasın böyle devam et düşebildiniz kadar düşün gemiden ne kadar yük atarsanız o kadar iyi

Sayfayı Paylaş