140 kg deadlift, tek elde.

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Kayra91 tarafından 21 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Burada tam nizami olmadı ama daha sonra nizami yaptım. Hatta maksimum gücümün tek elde 150 kg olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu arada belimde 1 tane de olsa fıtık çıkmış olabilir. Bu yüzden Powerlifting'i tamamen bıraktım. Haftanın 6 günü spor salonuna gitmeye başladım, sadece dambıllar ve makineler ile çalışıyorum.

Link sakat ya da spam değil, sadece Flash gerekiyor. Akıllı telefon kullanmayı tamamen bıraktığımdan mütevellit (Mandıra filozofu demezseniz sevinirim) artık video çekmiyorum. 40 kg dambıllar ile construction curl yapabiliyorum artık, belki bir ara bir şekilde video çekerim ama bundan sonra video de çekmemeye karar verdim.

http://www.fastswf.com/MeWXAuY

Not: Burada acayip şişman görünüyorum ama şu anda o kadar şişman değilim. 125 kiloyum, uzun süredir bu kilodayım, 85 - 90 kg hedefim. Bedelliden sonra (Ne olur ne olmaz) direkt zayıflama olayına girişeceğim.

Not 2: Tekrar yazıyorum, elime bar almam bundan sonra. (Z bar dahil, dambıl barını saymıyorum)

Sayfayı Paylaş