1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

14 Yaş, 57 Kilo

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve atakan966 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Tam Benim İstediğim Bir Vücutta Bana Çok Uzak 1.80 boy 78 kilo imkansız nerdeyse bana ama seni tebrik ederim çok fit yapmışsın senin gibi olmak isteyen çok olur

2. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış yazmış olabilirim basit ayrıntılara takılmazsan sevinirim, asıl olarak anlatmaya çalıştığım ilk olarak spor yaşının küçük olduğu. Salon konusunu da uzatmak istemediğim için öyle söyledim. Yoksa benim gerçekten gidip gördüğüm salonlar var, ve yaş sınırı kesinlikle 16'nın altında olanlar da var. Gerçekten uzatmak istemiyorum ama bırakın avrupayı çayyolu tarafında benim de 1 ay kadar gittiğim ve bizzat gördüğüm bir salonda engelliler için özel program uyguluyorlardı. Bunların arasında 17 yaşındakiler de vardı 9-10 yaşındakiler de. Tabi ki ağır girmiyolardı. Küçük yaştakiler sadece cimnastik aletleriyle çalıştırılıyor, açık havada yürütülüyordu. Büyük olanlardan kilolu olanlar hafif cardio programı uyguluyordu. Sonra hepsi havuza giriyordu, ders alıyordu vb vb. 13 yaşında spor salonuna üye olan çocuk tabi ki gidip squat yapmıyor, bench press yapmıyor. Özel program derken ondan bahsediyordum ama uzamasını istemedim. Çünkü referans aldığımız yerler çok farklı. Salonuna göre değişebiliyor bu kurallar. Boyu engellediği konusuna bende katılmıyorum. Neyse, hepimizin düşündüğü gibi uzatmaya gerek yok sanırım. Bende size başarılar dilerim. Forumdaki tartışmalarında "hangisi döver" şeklinde değil de bunun gibi biraz daha faydalı tartışmalar olmasını umuyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:10 ----------

Enver abi yorumun için teşekkür ederim. Benim amacım da asıl olarak kilo almak ve alt yapıydı zaten. Salona gitmediğim için öyle aşırı ağır idmanlar yapmam da pek mümkün olmuyor. Umarım ilerde dediğiniz gibi olur. Kolay gelsin iyi çalışmalar

3. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel aynı yaştayız devam et bende ediyorum :D

profil resmimdeki benim.

4. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Şuanki resimlerini koyma şansın varmı ? Vücudunu çok beğendim böyle devam et.Aynı yaştayız senin vücuduna ulaşmayı ne kadar çok isterdim :) Zaten hedefim seninki gibi bir vücut yapmak

5. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim, senin vücudunda iyi, evde mi yapıyorsun salonda mı ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:50 ----------

Son eklediğim resimler ve profil fotoğrafım şuanki halim zaten :)

6. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    değerli enwer-34 (abicim diyemiyorum forum kurallarından ötürü) öncelikle yanıtınıza teşekkür ederim. görmemezlikten gelmemek ile birlikte tam bu hususta bir şeyler yazdım tekrar paylaşayım;

"verdiğiniz linki anlayacak kadar Almanca'ya sahibim fakat bu link sadece bir spor salonunun ki. kurumsal bir politika da olabilir. ben 8 yaşımdayken bir semtte oturuyordum ve judoya gitmek istedim. semtteki tek salonun sahibi yaşımın küçük olduğunu ve 10 yaşımdan önce kayıt olamayacağımı söyledi. bugün baktığımız zaman neredeyse 5 yaşındaki çocuklar bu sporu yapabiliyorlar. belki de o yaştaki bireyin yaşı itibari ile salon uğraşmak istemiyor olabilir veya bunun gibi pek çok neden de sayabiliriz."

en başından beri benim gösterdiğim okuma özenini sergileseydiniz sanırım bu noktaya gelmezdik.

siz diyorsunuz ki avrupa da çalıştım görmedim. ben size video görüntüler veriyorum daha ne yapmam gerekiyor internet üzerinden? :)

aynı şekilde iddia ettiğiniz olayın kanununu gösteremiyorsunuz :) üzgünüm fakat ben gördüğüme ve arkadaşlarıma inanıyorum :)

uzatmanın anlamı yok ama sizde hata yaptığınızı hatta Fast'te hata yaptığını kabul etmelidir. çünkü bu kadar yazı sırf yanlış anlamanız yüzünden oldu.

7. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    arkadasim ne sacmalayip duruyorsun hala anlamiyorum ben sana video istiyorsan yüzlerce eklerim video hatta 5 yasindaki cocuklarin bile videosunu eklerim bana illegal yapilan videolarin videolarini yollama lütfen. bu spor salonlarida kendi keyfine göre yas siniri kurali koymuyorlar devletin vermis oldugu kurallar bunlar sirf sadece kendini hakli cikarmak icin saatlerce internetin basinda oturup saatlerce yazma lütfen yoksa antrenmanlarinidami net üzerinden yapiyorsun durum bunu gösteriyor
    eger hala diyorsan sanami inanayim yiksa gördüklerimemi sen internete inan derim.

8. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ben evde yapıyorum adaş :D adaş dedim ismimde atakan :)

9. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Memnun oldum :)

10. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    Karın güzel ,ama tavsiyem kilo alıcam diye herşeyi yeme derim ki ilerde de bu karın kaslarını koruyabilesın:)

11. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Şuan çok kilo alma isteğim yok zaten, hatta yağ kaybetmeye çalışıyorum karın için. en fazla hacim istediğim yer de biceps-triceps. Programda mı bi yanlışlık var acaba diye düşünüyorum ama sanırım beslenme yeterince iyi değil...

12. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Ne varki dahada yakacaksın. Karını hacimleştir yeter. Kilo sana kalmış ancak boyun 172 kilon ideal kilo 70 olarak hesaplanıyor senin kilon biraz düşük. Karına hacim kazandırıp ideal kilona yakın olman hacim kazanmanda da daha iyi olabilir.
    Kolda ise ağır kilolar ile zorluyorsan beslenmen yetersiz olabilir

13. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Bir kişiye demediği şeyleri demiş gibi baskıyla cevap yazan biri olmadığım için saçmalamış olmuyorum. Siz kanıt kanıt dediniz o videoları koydum. Biliyorsunuz ki bir şeyin "İllegal" olması için bir kanunun olması gerekir, bu kanunu koyamıyorsunuz. (Ayrıca o illegal dediğiniz görüntüler gayet legal)

Yakın gelecekte olacak işim ve araştırmalarım gereği yıllardır internet başında çok zaman geçiriyorum. Ödüllü de bir araştırmacıyım. Fakat bahsettiğiniz işler için 10 dk yeterli.

Bu sporu (o dönemin dergilerinden ve abilerden ötürü) 5 yaşımdan beri seviyorum ve takip ediyorum. Daha önceki yıllar ile yaptım fakat dört yıl boyunca laiği ile yapamayacağım için tekrar başlamıyorum. Yaptığım dönemlerde de başarılıydım.

Haklıyım diye diretmiyorum ama göstermediğiniz KANUNLAR onu gösteriyor.

14. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Dinamik uzatmaya gerek yok daha fazla, kapansın bence öğrenmemiz gerekenleri öğrendik...

15. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Uzatmaya gerek yok fakat kendi açımdan öğrendiğim her hangi bir şey yok.

16. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Sen bilirsin..

17. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Haksız olduğumu sanmıyorum neyse yeterince off topic yaptık. Üstüme düşen pay için senden özür dilerim.

18. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    dinamik kardes uzatmayalim diye yazmiyorum fakat üzerime iki defa yorum yapiyorsun. ögrendigim herhangi bir sey yok diyorsun sen bence ögrenmek istemiyorsun.
    atakan arkadasim yazmis ben 14 yasindayim vg ye gec bile kaldim avrupada daha erken basliyorlar demis
    bende dedimki avrupada vg salonlarina 12, 13 yasindaki cocuklari kayit yapmiyorlar diyorum doktor onayi olursa 15 yasindan sonra belki olabilir ben bunu idda ediyorum
    hadi diyelim videolarda bir sürü cocuk var bu isi yapan atakan kardesimizin bile o kadar zaman ayiripta vg yapmadigi vücut onlardan daha iyi
    yani ne oluyor videodak cocuklar babasinin garajindaki odasindaki iki kere halteri kaldirmis hava atmak icin videoyu youtubeye eklemis egerki sen onlara vg ci diyorsan ben bir daha hic birsey yazmiyacagim istedigin kadar yorum yaz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:45 ----------

bu yollamis oldugun videodaki cocuklari eger vg ci diyorsan ben oturup aglarim ruc cocugu haric ruslari biliyorsun daha 1 yasindaki cocugu bile buzlu sulara atacak kadar denyolar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:49 ----------

ilk siradaki video 17 yasindaki genc bizim atakan kac yasinda 14 atakan 16 yasinda bu spora baslasin beslenmesini dogru yaptiktan sonra 17 yasinda bu gencten daha iyi olacagina adim gibi eminim yani ne olmus oluyor gene 15 yasindan sonra baslanmis oluyor bu spora 12 , 13 deil

19. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    önemli değil tartışma her zaman yararlıdır bence.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:17 ----------

enver abi bende uzatmak istemem ama şu videoya da bir göz atmanı isterim açıkcası...

https://www.youtube.com/watch?v=fjNP9HVm1qs

20. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yoluna bak kardeşim sen :)

atakan966 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş