1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

14. Aylik Gelisim. Oncesi Ve Sonrasi.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve jemholie tarafından 11 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Tebrik Ediyorum, Başarılarının Devamını Diliyorum. Allah Kaslarına Zeval Vermesin :)

jemholie bunu beğendi.
  2. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Emre teşekkür ederim değerli yorumun için benden kat kat iyi gelişen insanlar var , vardır.
    Tecrübelerim olarak bahsedecek olursak.
    Ben ilk 6 7 ay ne yediğimden çok 5 öğün yemeğe endeksledim kendimi her zaman alışayım diye bu düzene. Ne yediğim derken tabi proteinli besleniyordum ama daha cok karbonhidratlı besleniyordum. (pilav makarna sabahları bal reçel meyve suyu o tarz) Daha yeni yulafla tanıştım cok memnunum sabah kahvaltıda ve yatmadan önce yiyorum tavsiye ederim.
    Supplement olarak Muscletech nito Protein tozu kullandım.Nitrofull karbonhidrat kullanmıstım ilk zamanlar.Yeni olarak kreatin kullanıyorum. Fakat su son 1.5 aydır bişey kullanmıyorum.

Amin cümlemize Efrahim iyi duaların icin teşekkür ederim

3. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    14 aylık süre zarfında güzel gelişim tebrıkler

jemholie bunu beğendi.
  4. 55koro55

55koro55 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    vücudunu çok güzel bakmışsın kilo almışsın ve çok güzel bir görünüm ortaya çıkarmışsın tebrik ederim maşallah devam et.

jemholie bunu beğendi.
  5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Çok doğru. Yağlanmanız fazla olmamış. Şu anda 90-95 kg olsaydınız totalde kas kütlenizde en fazla olacağı 1 kg artış olacaktı. Kalan 9 kilosu yağ olurdu. O yüzden mantık güzel. Aynen devam aynı dikkatle çalışmaya devam. Gelişim güzel.

6. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.Şu aralar çok meraktayım ve bi o kadarda heyecanlıyım define dönemine giriceğim zaman nasıl bi görüntü oluşacak vücudum nasıl tepki vericek , karın kas dokularım 4 tanemi yoksa 6 tanemi bunları cok merak ediyorum.Geçen sene yazın 80 kg küsürdüm yine girmek istemedim seneye 90kg olup girerim demiştim sanırım yaklaşıyorum..

7. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Beni yanlış anlamayın ama definasyona girecek yağda bir vücut göremiyorum. Definasyon bu sporda yağsızlaşmanın yanında küçülme ve geriye gitme aşamasıdır. Bu yüzden profesyoneller 6 aydan 6 aya yarışma olmasına rağmen 12 ayda bir girerler. Nisan şampiyonları ekimde yarışmaya girmez beni geriye götürür diye. Bence definasyona ihtiyaç olan bir vücut yok. Yağ oranınız 15ten düşüktür. Bence definasyona %18 ve üstü yağa sahip vücutcular girmelidir. Tabi profesyonel olarak düşünülmüyorsa. Bence aynen olduğu gibi devam edin.

jemholie bunu beğendi.
  8. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Profesyonel olarak düsünmüyorum zaten fakat ben suan 85 84 arasındayım 90 93 olduğum zaman definasyona girmeyi düsünüyorum ki o zamana kadarda dediginiz %18 in üzerine cıkarım tahminim yağ olarak.

Sayfayı Paylaş