136 KG'dan 99 KG'a Programım Kapsamlı Resimli

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve PaulKellerman tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. PaulKellerman

PaulKellerman Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba. Biraz geç yazdıgım için özür dilerim. Her şeyden önce hangi cardiyo türünü benimsersen benimse ciddi anlamda efor sarfetmen gerekir. Nabızın ortalama en az 140 üzerinde bir antreman olmalı. Her ay antremanını değiştirip vücudunu şaşırtmanı tavsiye ederim. Örnek birinci ay 30 dk yürüyüş bandı + 30 dk yatay bisiklet yapıyorsan bir sonraki ay 30 dk eliptilk +30 yatay yap. Örnek bir ay crossfit yapıyorsan bir sonraki ay spinning yap . Vücud aynı düzende giderse bir noktada durur. ikinci ay yatay yerine bir sonraki ay ip atlama olabilir. Kısa sürede sonuç almak istiyorsan haftanın 7 günü spor yap ( benim görüşüm yaşının genç oldugunu varsayıyorum ) . Eksik yazdıgım veya aklına takılan bir yer olursa sorabilirsin. Son olarak kendini sürekli geliştir. Örneklendirmek gerekirse Eliptikte ilk hafta 30 dk geri sayım başlat ve 30 dk içinde 500 kaloriye ulaşmaya çalış... 27-28 dk bitirirsen bitir ama 30 dk içinde bitirmek zorunda oldugunu bil!!!! bir sonraki hafta 600 hedefle bir sonraki hafta 700 2. ayda 1000 e kadar cık ben bu sekılde calıstım ve hep uzerıne bır sey kattım. İlk başlarda ortalama 24 km/s ile çevirirken şuan 40-42 civarı rahatca cevırebılırım yatayda mesela . Değerler %100 doğru olmasa da makinenin artış miktarın doğru olacaktır. umarım anlatabilmişimdir.

2. Hwy2hell

Hwy2hell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok iyi anladım hocam teşekkürler crossfit in özünde de bu bahsettiğiniz mantık olduğundan genelde spor çalışmalarımda buna uymaya çalışıyorum aslında :) Bunlara uymaya çalışacağım sağolun ilginiz için. İyi günler.

3. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    Vay be konuya bak helal olsun :)

4. alexanderstramp