135 kgdan ten 102 kg ye hedef 88-92 kg arası

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve miguel tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    2011 eylülünde tam 135 kg dım.Bu hem benim için üzücü hemde sağlığım açısından kötü bir durumdu.Sosyal hayatımıda etkiliyordu, fotoğraflarda kötü çıkıyordum, üstümü çıkaramıyordum vs vs
    2011 eylülde spor salonuna gittim ve beni insan yapın dedim.O günden sonra o sene için çok azim ettim taa ki Mart ayına kadar Marta kadar 109 a düştüm sonra diyete başladığım gibi bıraktım.Yaza kadar böyle devam etti ve ben 109 da kaldım.Antramanım sırf kilo vermek değildi, kas inşa edip aynı zamanda yağ yakımıydı.Bayağı güçlenmiştim ilk aylarda benchpress de 30 kiloyu zor kaldıran ben 90 kiloya çıkmıştım.Martta sporu bıraktım bi üşengeçlik gelmişti çünkü Marttan sonra doğru düzgün gitmedim spora haftada 1 veya 2 bazen hiç gitmiyordum bu hazirana kadar böyle gitti hazirandan sonra zaten tamamen bıraktım.Tabiki bu artık sporla işim bitti demek olmuyordu yazı geçirdikten sonra bu eylülde kaldığım yerden devam ettim şuan 102 kg ım epey güçlendim.Z barla biceps curl 45 kg yapıyorum, benchpress 100 kg ile yapıyorum falan filan.Bunları ne kadar güçlendiğimi anlayın diye yazıyorum ancak eylülde yeniden başladığımda diyet yapıyordum kasım gibi diyeti bıraktım sırf büyümeye yöneldim taa ki bugune kadar bugün ilk diyetimi yaptım.Artık her gün olmasada buraya yazmaya çalışacağım yarın da ölçüme gidicem herşeyi yazıcam buraya.
    Öncelikle size antrenman günlerimi yazayım:
    Pazartesi göğüs ve karın
    Salı biceps triceps
    Çarşamba sırt karın
    Perşembe omuz
    Cuma kol bacak ve karın
    Şimdi gelelim bugün ki beslenmeye
    Beslenme
    Sabah 2 yumurta beyazı ve 2 su bardağı su
    Öğlen 160 gr light ton balığı, yarım dilim siyah ekmek ve 2 su bardağı su
    Spordan 2 saat önce 4 kaşık yulaf (süt ile pişirilip)
    Antremandan hemen sonra 1.5 ölçek iso whey protein tozu
    Akşamda 2.5 dilim ızgara tavuk göğsü

Bu arada ocak 15 e kadar büyüme çalışacağım yeteri kadar kas kazandıktan sonra crossfit e geçeceğim.Ocak 15 e kadar da yapabildiğim kadar cardio yapıcam

Son düzenleme: 26 Aralık 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Miguel, paylasimlarinda paragraf, imla ve yazim kurallarina dikkat edersen, konu daha cok ilgi cekecektir.

Sayfayı Paylaş