135 kg 10 tekrar artık kürdeyim hedefim powerlifting milli takımı

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve berkay7743 tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    ne yalan söyliyim ara ara diğer hareketlere girerdim ara sıra sırta başladığım 4.ayı sonunda şu kanat için bi kendimize doğru çekiş gereketi vardı onda 65 kg ile 12 tekrar basabiliyordum nizami çok rahat
    tabi bir ara son zamanlarda denedmiştim merak edip bi salonda 105 kg ile 8 tekrar çıkarmıştım ara ara yaptığım için iyi olmadığım hareketlerden mesela 90 kg lat enseye çekiş 3-4 nizami tekrar 100 kg de öne doğru göğs iç göğüse vuracak şekilde 5 tekrar çıkıyordu yakın zamanda birde leg curl 1.yılımın sonuna doğru 120 kg 3 nizami tekrar çıkarıyordum şimdi 30 tekrar çıkıyor:D leg extexsion yatarak arka calflar hani onda berbatım 40 kg yi geçemem leg press nizami 400 kg 6 tekrar çıkarmıştım rekor olarak birde parmak ucunda yükselme aleti var onda 120 kg ile 15 nizami çıkartabiliyordum 3 set şeklindesonra omuzlarım mosmor oluyordu eve gelince dayak mı yedin ne bu hal:D madem konusu açıldı omuzuda yazayım 40 kg*2 80 kg dambıl omuz presste rekor 7 tekrar ama kimseye denemesini tavsiye etmem sakatlayabilir:D bilek çalışırken zorluyordu ama 25 lik dambıl ile bilek çalışıyorum omuzda 40 kg tek kola kullanıyorum ama üst göğüs dambıl presste 50 kg tek kola 15 tekrar çıkıyor düz olandada 60 kg tek kola yapmıştım evde yerde 10 tekrar sehpada denesem en fazla 6 tekrar çıkar:D kenzo 4 çıkarmıştı hani onu diyom benim rekorda 6 tekrar :D

Sayfayı Paylaş