120+ Kilodan İnişli Çıkışlı Değişimim 33.5 CM'den 41 CM'e

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve xwbash tarafından 15 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xwbash

xwbash Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba dostlar uzun zamandır forumdaki konuları okuyordum ve insanları motive etmek istiyordum lâkin fotoğraflarımı paylaşıp paylaşmama konusunda kararsızdım. Eskiden obez denilebilecek bir kilodaydım tam olarak 123 - 125 kiloydum. Boyum 188'di hayatımda inişli çıkışlı depresif olaylar oluyordu ve nokta koymak istedim
    asla önermeyeceğim bir şok diyet yaptım ve 3 ayda 89 kiloya düştüm. Her gün fitnessa gidiyor (bazen 2 kere) spor yapıyor (cardio) geri geliyordum ve sadece göğüs çalışıyordum protein alımım yoktu ki zaten kısa süre sonra acısını çekicektim. Kemik sorunu çıkmıştı yeni gym'e geçtiğimde ki yeni gym'e geçtiğim zaman vücudum cidden değişiyor gibi hissediyordum pilav yiyordum (bir dilim çavdar ve elma ile günü geçiren birisi olarak) daha sonra kemiklerimde sorun çıktığı için dediğim gibi bırakmak zorunda kaldım ve yaz boyu basket oynadım yeni salondaki formum; [​IMG]
    (BOLCA Vurgulama efektleri var)
    3 ay boyunca basket oynadım bacak çalışmamamın cezasını alıyordum baldırlarımı tamamiyle ertimiştim. Ve 80 kiloyu gördüm ilkez (Yine aptalca bir diyetle)
    (ortadaki çubuk bana ait :D)
    Kolum tam 33.5 cm'di. Kolu çok önemsemiyordum ve kendimi kaslı zannediyordum ironik biliyorum.
    3 Ay tatlili bitmişti ilaçlar kullanmıştım ve Son seneye geçtim artık fitnessa başlama zamanıydı flörtümle ayrılmıştım ve fitness elimden tutmuştu çok iyi beslenme ile sahalara dönmüştüm günlük ortalama 120 140 gr protein alıyordum ve vücudum cidden reaksiyon gösterdi çok sağlam ağır çalışıyordum kısa süre sonra eski sevgilimle barıştık motiveli ve harika bir şekilde ilerledim
    Ekim Ayı;
    ve durmadım Günümüz;
    Sarkık olmadan yalnızca ufak tefek çatlaklarla kilolardımdan arındım ve yesyeni bir hayata başladım.
    Arkadaşlarım hep destek oldu ve arkamı kolladı.
    ve şuanki formuma ulaştım. Daha uzuunnn süre devam edeceğim elimden geldiğince 1- 1.5 senelik deneyimimden kalanları paylaşıp yardımcı olacağım gelişmeleri unutmaz isem bildireceğim.
    Meraklıları için Yeni salona geçtiğim zamanki ölçüler ve şuanki ölçülerim;
    Dinlediğiniz için teşekkürler umarım yardımcı olabilmişimdir.

Chuck94 bunu beğendi.
  2. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Tebrik ederim güzel değişim, aynen devam daha iyisi olabilir. Başarılar dilerim

Sayfayı Paylaş