1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

12 kilo birden aldım yardım lazım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve shortyy tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. shortyy

shortyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar meraba 1 sene muay thai yaptım (ağır antrenman) ve evde sınavdır barfiktstir düzenli olarak yapıyordum bi ara strese girdim ve 2 ayda 12 kilo aldım sporu tamamen bıraktım ve bu hale geldim 70 kilodan 82 kiloya moralim cok bozuldu uzerime giyecek giysim kalmadı ve en büyük sorun sanki bütün kilo kalca ve popoya gitti 1 ay once fitnessea başladım 3 kilo verdim ve ortalama haftada 50 kilometre kadar bisiklet sürüyorum beslenme ve antrenman programına ihtiyacim var hocamız çok ilgilenmiyor şimdiden yardımlar için çok sağolun
    yaş 17,5 boy170 kilo79
    bu arada kullanmıyorum ama elimde tarihi gecmemis kazein tozu da var

Ekli Dosyalar:

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    İlk önce kilonla ilgili problemi çözmen gerekiyor kardiyo çalışmalısın ve squat çalışmanı öneriyorum halterle de çalışabilirsin tabi ki yemek düzeni konusunda https://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki link de bulunan kuralları öneriyorum asla ümidini kaybetme strese de girme vücudunu çalıştırırsan değişirsin ve görünümünden daha çok mutlu olursun başarılar ;)

3. Mentes_31

Mentes_31 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ogrenci
    Squat kalca ve basenleri inceltmiyor diyor herkes kalinlastiriyor diyor?

Sayfayı Paylaş