12 haftalık diyet,definasyon planım ve ventolin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve crimeversy tarafından 24 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. crimeversy

crimeversy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaslar yaklasık 4 yıldır bu spor ile uğraşmaktayım ama bilin bakalım 4 yıl boyunca hiç definasyon yapmadım :D
    bu sene artık bişeyler yapmak lazımdı çünkü ne yediğime ne yaptığıma hiç bi zaman dikkat etmemiştim ve her zaman az da olsa karın kasım belli oluyodu
    1.83 boy 90 kg 06.05.20 omuz 132 göğüs 112 kol 44 bel 96 kalça 112(Evet kocaman :D )
    24.05.20 84 kg omuz 131 göğüs 112 kol 43 bel 90 kalça 104(evet hala kocaman :D)
    asprin+efedrin+kafein türevini coraspirin(100mg)+kafein(200mg)+ventolin(12mg) olarak kullanıyorum her sabah aç karnına kardiyo 60dk akşam ağırlık kardiyo öncesi bcaa+glutamin kardiyo sonrası bcaa+protein tozu
    bazı günler aç karnına ağırlık+hiit ama her zaman bcaa mı aldım ant sonunda protein tozuma dikkat ettim
    kalori alımım 1600-1800 kcal arası değişiyor
    yaklaşık 180 gr protein
    60-100 gr yağ
    10-30 gr karb
    haftada 1 cheat meal yaparım
    sizce nasıl fikirlerinizi alabilirmiyim karbın az olması beni cidden etkilemiyor büyük ihtimal spor harici sürekli yattığımdan dolayı tdee min düşük olmasından kaynaklanıyor olabilir 9 haftam kaldı ve hedefim bel+kalçadan 10-12 cm arası indirmek tavsiyelerinizi alabilirmiyim

2. Karasngr

Karasngr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    200 Gr Karb 210 Protein 45 Gr Yağ Al Sabah Kardiyosu ve ant sonrası kardiyo yap görürsün sonucu

3. crimeversy

crimeversy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    200 Gr karb mı?:D

4. Karasungur

Karasungur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tabi canım kas kütlesi ekleyerek yağ yakarsın
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mayıs 2020 ---
    Karb düşük senin dediğin

5. crimeversy

crimeversy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sen uzaklaş burdan :D

6. Karasungur

Karasungur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bak canım arkadaşım karb alacağın kaloriyi sağlıklı yağdan alarak daha fazla yağ yakarsın ama atorfi yaşarın yani kas kütlesi kaybedersin 2 gram araştır öğren gel

7. Karasungur

Karasungur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yağ oranın düşük olduğunu belirtmemiştinki ve ventolinden etki gördünmü bende ventolin aspirin kafein kombinesi yapmayı düşünüyorum tavsiye edermisin
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mayıs 2020 ---
    Ki bende karantinada değilim çalışıyorum

8. crimeversy

crimeversy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yağ oranım %5 in altında demedim bak dikkat et %5 in altında değil ki atrofi yaşayayım dedim.
    etki elbet gördüm diyebilirim
    tavsiyem 4-6 hafta asprin yüklemesi yapıp kafeinden 5 hafta uzak dur (kafein çok tüketen biriysen bağışıklığı kırmak için)ardından ventolin başla.Sana diğerleri gibi piramit yap yok bilmem kaç mg ye çık demeyeceğim başına bişey gelsin istemem tavsiyem yan etkilerini abartısız şekilde hissettiğin seni canlandıran mg düzeyi ile ilerlemen bırakırken de 2mg eksilterek bırakman

Sayfayı Paylaş