1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

115'ten 85'e indim ama mutlu degilim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve NarsinGH tarafından 3 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. NarsinGH

NarsinGH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8

Cogu kisinin yaptigi hatayi yaptim. Fazla kolori acigi yarattigim icin kas kaybettim ve sonuc bu oldu gobegimi icime cekmeden durum bu oluyor.Sizce bundan sonrasi icin napmaliyim? Simdiden tesekkurler.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    duzgun bir beslenme ile kilonuzu sabit tutun agirlik antremanlarina daha cok agirlik verin hocam

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Skinny fat bir vücuda sahipsin, sahip olunabilecek en zorlayıcı vücut bu oluyor genelde, çünkü hem zayıf oluyor insan hem de yağlı.

Bence biraz daha yağ yakabilirsin her ne kadar çok fazla kas kütlen olmasa da, daha sonra yapman gereken kaloriyi artırarak yavaş yavaş kilo almak.

Ama burada da yine aynı hatanın tersini yapıp kaloriyi fazla artırırsan yine yağlanırsın ve bu döngü devam eder.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  4. NarsinGH

NarsinGH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Simdi usta ben yag yakici bi diyet uygulayip agirlik mi basmaliyim? Yoksa kiloyu sabit tutup agirlik mi basmaliyim ve yag yakmam icin maximum ne kadar kalori acigi yaratmam gerek?

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    400-500 kalori açığı yaratmanı öneririm.

Ağırlık antrenmanı elbette ki yapmalısın, hatta güzel bir program uygularsan kilo verirken bile ağırlıklarını artırabilirsin.

Ama şu an sahip olduğun vücuda önereceğim şey kilo vermek olur eğer fit olmak istiyorsan, ama aşırı fazla değil mesela 5-10 kilo falan verirsen muhtemelen yetecektir tekrar Bulk'a geçmen için.

normalde Skinny Fat olan insanlara diyet asla önermem ama sende biraz daha fazla yağ olduğu için sana öneririm, şu anki halin ile Bulk yapmanı önermem, çünkü 85 KG da zaten ortalamaya göre fazla bir kilodur.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  6. Güç ve Fitness

Güç ve Fitness Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    Benim önerim haftada 3 tüm vücut programı, mümkün olduğunca bileşik hareketler, bir günde maksimum 8 hareket ya da 25 set. Kısaca 3x8-12 tarzı programlarla günde 8 hareket, 5x5 tarzı bir programla (benim mutlak önerim) günde 5 hareket. İyi beslenme, günlük yağsız ağırlığın x2 gr. protein, amacını destekleyecek miktarda karbonhidrat ve yağ. Günde minimum 8 saat (daha fazla olabiliyorsa daha iyi) uyku. 5x5 program için buraya bakabilirsin http://www.agirsaglam.com/max-kas-min-yag/#Agirsaglam_52155_Programi ya da daha geleneksel bir program için http://www.kasvekuvvet.net/dogan-vucut-gelistirme-programi.html buraya. Kendi web sitemi henüz açamadım o yüzden başka sitelerden referans verdim ama iki program da uygun programlardır.

7. NarsinGH

NarsinGH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Cok sagol hocam. O zaman ben 500 kalori acigiyla bi diyet uygulayip hiit cardio + hafif agirliga giriyorum 75 kg inince bulka girip saglam bi agirlik programi uyguluyorum dimi dogru mu anlamisim? :D

8. NarsinGH

NarsinGH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Linklere baktim usta saglam calisma ikisi de agir saglamin programi daha yararli olur diye dusunuyorum. Ama beslenme konusunda fitnisca konusmussun pek bisey anlamadim acikcasi anlayacagim gibi bi ozet gecer misin? :D

9. Güç ve Fitness

Güç ve Fitness Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    Benim önerim diyetle birlikte ağır ağırlığa girmeye başlaman.
    Tüm beslenme konusunu bir satıra sığdırmışım daha ne kadar özet yapabilirim ki? :)
    Aşağıdaki videoda özet olmayan hali var.

Sayfayı Paylaş