1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

110 kgden 89 a hedef 78

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bulentabaci tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar forumda daha öncede iki konu açmıştım ve o anki resimlerimi koymuştum,aslına bakarsanız hedeflediğim kiloya ve vücuda ulaşmadan ilk halimin ve son halimin fotoğraflarını koymayacaktım ama dayanamadım biraz gaza ihtiyacım var sanırım,ilk fotolarda 110 kgyim tarih 09/2011,03/2012 de 107 kg ile önce diyete başladım sadece ekmeği tuzu ve şekeri kestim ve 4 ayda yaklaşık 12 kg verdim,evde duran dumbeller ve bench sehpası beni cezbetti ve 2012 temmuzda agırlık çalışmaya başladım,evede bir barfiks demiri yaptım,birazda beslenmeme dikkat etmeye çalıştım şu an 89 kgyim,ölçtürmedim ama görüleceği gibi yağ oranım çok yüksek,daha önce açtığım konularda gelen yorumlarda bu yönde idi şimdi cumartesi ve pazar günleri ikişer saat koşu yapıyorum,agırlık çalışıyorum ama bir programa uyamıyorum düzensiz olarak şimdilik bacak hariç her bölgeyi haftada bir yada iki kere kasmaya çalışıyorum daha vermem gereken 11 kg var ve değerli yorumlarınızı bekliyorum,geliştikçe fotoların devamı gelecek daha yolun başındayız,saygılar.

Ekli Dosyalar:

darkme61, xeptor, sofi-kadiri ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. ciresin

ciresin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    başarılı olmuş.zaten bu hale gelme kararlığını gösterdiysen.yağlarıda rahat atarsın.başarılar.

bulentabaci bunu beğendi.
  3. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    harika ilk haliniz ile şuanki vücudunuz arasında dağlar kadar fark var bu kararlılıkla istediğiniz kiloyada ulaşıcağınıza eminim

4. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar,ben hem kardiyo yapıyorum hem kas yapmak için ağırlık çalışıyorum yağları yakmaya çalışırken kaslarıda yakıyormuyum sizce nasıl bir yol izlemeliyim,tavsiyelerinizi bekliyorum.

5. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar 89 kg den 85 e düştüm,havaların çok soğuk olmasından dolayı uzun zamandır koşu yapamıyorum ancak yarın tekrar koşuya başlayacağım,son bir haftadır P90x in 15 dakikalık AB Ripper x antrenmanını yapıyorum,karın bölgesindeki yağlar çok canımı sıkıyor ama kilom düştükçe azaldığını hissediyorum ve karın kaslarımın yavaş yavaş belirginleştiği kanısındayım,olumlu olumsuz bütün arkadaşların yorumlarını bekliyorum,saygılar.

Ekli Dosyalar:

6. paramedic35

paramedic35 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    acil tıp
    Yer:
    izmir
    tebrikler azim süper

salona gidebilirsen harika bir vücut yapacağına inanıyorum...

7. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    abi kardiyo da yap,ağırlık ta çalış bişey olmaz yalnız sadece haftanın 2 günü 2 saat kadar koşu çok fazla.yağdan yakarsın ama bi süre sonra bıkkınlık verir ve tümden bırakabilirsin.şu an salonda çalışıyosan haftanın 3 günü çalış(her bölgeyi haftada 1 defa çalış,tabi önemsediğin küçük kas grupları varsa omuz ve kol,bunlardan önemsediğini haftada 2 gün de çalışabilirsin) ve ağırlık çalıştıktan sonra 20 dakika koş,daha fazla koşarsan kastan yakarsın.hadi çok kilolu olsan daha da koş derim ama göbeğin erimiş,onun için ağırlık çalıştıktan sonra en fazla 20 dakika kardiyo yapılmalı. pazartesi omuz bacak,çarşamba göğüs triceps,cuma da sırt ve biceps çalış.sırttan bicepse geçerken 5 dakika dinlen,diğerlerinde de öyle yap,bi bölgeden başka bölgeye geçerken 5 dakika dinlen,nabzın normale dönsün. 8-8-8-10 tekrar yap,8 tekrarın altına düşme bence,12-8 tekrar aralığında çalış

Son düzenleme: 6 Ocak 2013
  8. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    Helal olsun güzel değişim, boyunuz kaç acaba

9. xeptor

xeptor Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler..

10. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Tavsiyen için çok teşekkurederım,haftada her büyük kas grubunu en az bir defa çalıştırıyorum,ayrıca son 15 gündür çok tekrar hafif ağırlığa geçtim ve müthiş bir verim aldığımı hissettim yağ yakımım çok daha hızlandı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:15 ----------

Teşekkürederim,boyum 1.78.

11. Erzincanl1

Erzincanl1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Başarılarınızın devamını dilerim mükemmel gelişme sarfetmişsiniz.

12. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese selam,kilom hala aynı 3 aydır 85 kiloda takıldım kaldım son halimin bir kaç fotoğrafını koyuyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    göğüs programın nedir bilmiyorum ancak biraz şekillenirse daha güzel görünürsün
    tebrikler

14. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    21 kg vermıs bırısı ıcın guzel fakat altınıza dogru duzgun bırsey gıyıp resım cekmeyı deneyın bırdaha sonucta bacak pozu yok bırsey yok pozluk bacakta yok bu olmamış...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:22 ----------

21 yazmısım 25 pardon yanlıs olmus

15. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    göğüs için haftada bir gün üç hareket giriyorum evde dumbellarla önce yere yatarak dumbel bench pres 4*50 10+10 kg ıle daha sonra 4*25 şınav son olarak 4*50 10+10 kg ile dumbell fly,bu haftadan itibaren bu üç harekete dipsde ekledim,bench sehpam olduğunda üst ve alt göğüs hareketlerinide ekleyeceğim,yorumun için teşekkürederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:29 ----------

doğru söylüyorsun bacağı hep ihmal ettim son bir aydır programıma dumbellarla squat ve deatlift ekledim inşallah hacimlendikçe güzel birşeyler çıkacak ortaya.

16. tyler_014

tyler_014 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bacaksız olmaz... yağ yakımını da arttırır bacak çalışmak

17. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları: