101.4ten 70'e..

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve olympostr tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    valla hocam ağırlık bi nebze yaptım salona gittim fakat 77ye kadar gitmeyeceğim çünkü kas daha ağır bastığı için yağ yaksam bile kilo almış gösteriyor ya da vermemiş bu da motivasyonumu kaybettiriyor.o yüzden haftada bir dumbell' ile çalışıp her gün şınav barfiks çekiyorum sarkma olmadı ideal kilom 74 fakat şuan 81.7 olmama rağmen karın bölgemde az göbek çıkıyor onu bir ay sonra salona yazılıp ağırlık calısıp kardiyoyu düşüreceğim 78 77 gibi olursam :)

2. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    valla kardiyodan nefret ediyorum salona giderken yürüyüştür benim kardiyom ideal kilo falan onları boşver yağ oranını %11-%10 civarı yap kaslanmak istiyorsan clean bulk yaparsın yağ yakarken uğraşıyoz sonra :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    ağırlık çalışmak kaslarını korumanı sağlayacaktır ağırlık çalışmasını ihmal etme sakın

olympostr bunu beğendi.
  4. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    katılıyorum ayrıca bir kaç olay yüzünden ara verip baya bi burger king kola yüklendim ona rağmen gram kilo almadım :D pazartesi tekrar başlıyorum 77 78e düştüğüm an 3 gün ağırlık 3 gün kardiyo olarak yapacağım çünkü tartıda azalmış görmemek çok moralımı bozuyor :)

5. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    kilo almak veya vermek tamamen günlük kalori ihtiyacıyla alakalı sen baklava da yesen iskender de yesen kalori ihtiyacından az alırsan kilo verirsin ancak bu sağlıklı kilo verimi olmaz kaslardan da gider sonuç daha kötü bile olabilir o yüzden motivasyonunu kaybetmrmeye bak

6. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    80.2 ye kadar düştüm , sonrasında yaşanmasını istemediğim üst üste 2 3 olay oldu öyle bir inancımı kaybettim ki her şeye , her şeyi bıraktım tamamen stres , sıkıntı bıkmışlık başlamıştı.4 ayda 95e çıkmışım. Ne güzel spor salonuna da yazılmış her şey istediğim gibiydi oysa. . Bir yıllık emeğim bir kaç olay yüzünden heba oldu resmen.. Şimdi ise tekrardan nisan ayının sonuna kadar 77-75 civarına düşmeyi , mayıs başında tekrardan salona yazılmayı planlıyorum..Günlük 50 dakika yürüyorum 6.0 hızında 5 km. Bu kez hiç bir olay eskisi gibi yıpratamıyacak.. Tavsiyesi olan varsa ve yazarsa sevinirim..

7. kaanugur72

kaanugur72 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Keşke son olaylar yaşanmamış olsaydı hedefini %85 tamamlamışsın tekrar yapabilirsin bu arada beslenme programının linkini alabilir miyim

8. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    ''Bu kez hiç bir olay eskisi gibi yıpratamıyacak'' (yıprattı :D) 105e çıktım şaka gibi bir ara şuan 88'im sanırım bu sporda tam son adım kalmışken başa dönen tek kişi benim :( neyse çalışmaya devam 2 3 aya kalmaz 75 80.
    Geç oldu hocam ama protein ağırlıklı minimum yağlı düşük karbonhidratlı kafama göre yapıyorum işte :)

Sayfayı Paylaş