100m Serbest Stil Yarışı Hakkında

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar , besyoda giriceğim parkur değişikliği oldu ve parkur açıklanmıyor.Son 1 hafta kala açıklıcaklar veya 2 hafta zaten önümüzde 3 hafta kalmış , branş parkunu değiştirmeli çok moralimi bozdu.Yüzmeyi hedeflerime soktum , daha öncede vardı ama çok hata ettim şu zaman kadar çalışmadan , ama parkuru bayağı cazip geliyor.
    Ege üniversitesi 1:06 full puan verirken
    benim giriceğim üniversite 1:14 e full puan veriyor , yarın gidip test alıcam.Merak ettiğim 22 günüm kaldı sınava hatta 23-24de olabilir geç başlıcak , 100m yi yeni başlıyan yüzmeciler acaba kaç saniyede yapıyordur.7 aydır atletizmle ilgileniyorum , yüzme konusunda pek bir yarış-test/antreman yapmışlığım yoktur.Kafam karıştı yazmak istedim sınavım bayağı stresse boğuyor beni , yorumlarınıza açığım.

2. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle mülakatta başarılı olmanı dilerim. Besyo için yüzmeye yeni başlayanların kaç saniye yüzüğünü bilmiyorum ama 11 yaşındaki yeğenim 100metreyi 1.31 yapıyor diye hatırlıyorum. Bir fikir verir belki diye yazmak istemedim

SiR_Arawn bunu beğendi.
  3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Ortalama bir insan 100 m serbest i (6-7 aylık yüzücü) 1.40-2.00 arası yüzer türkiyede 1.00 altı iyi sayılır 1.14 öyle yüzme altyapısı olmayıp 3-4 ayda yapılacak bir derece değildir üzgünüm

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    yüzmeden değilde futbol branşından sınava girmeye gerek verdim arkadaşlar bilgilendirmeleriniz iyi oldu ama yinede.

Sayfayı Paylaş