100DEN HEDEF 65 GÜNLÜĞÜM

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve hasim301 tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    173BOY VAR KİLOM 100 diyete bugun başlıyorum sabah kagvaltıdan once Hydroxycut Hardcore Elite 1kapsul sonra 2yumurta beyazı ve 1tam yumurta ,öğlen tavuk gögüslü karnıbahar , insanty 1.gunu yapacam onun öncesinde 1kapsul,aralarda 5er tane badem akşamda salata 5ten sonra yemek yok

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    dün sabah 9da kalktım insaty 2.günü yaptım baya zorlandım sonra 2yumurta beyazı 1tam yumurta yedim,öğlen 3te tavuk gögüs sote yedim içinde karnıbahar vardı yanında 1kase yoğurt akşam 5gibi salata yeyip kapatacam günü bu arada 2,5-3lt su ,haftalık tartılacam burya yazarım
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mart 2015 ---
    bugun sabah 2yumurta beyazı 1tam yumurta yanında biraz çökelek,öğlen 1çupra balık yanında çok az salata, sabah yapacaktım sporu çok halsizdim heryerim ağıryor akşam yapacam insanty 3.günü akşam 1kase çorba içecem 5gibi günü kapatacam bu arada 3-3.5lt su

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun sabah 2 yumurta beyazı 1 tam yumurta ufak ıspankli börek öglen dısardaydim yarim ekmekli tavuk döner yaninda light kola, 1 tane ufak probis yedim yfak parcada bitter cikolata yedim tatli krizine girfim bugun sonra yarim saat spor yaptim gunde 3lt su biraz kacamaklar yaptik

4. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba,
    Aldığınız kalori çok az. Kısa sürede kilo verirsiniz ama bu seferde sarkmalarla ve birikmiş yağlarla uğraşmak durumunda kalırsınız. Size önerim kilonuza göre almanız gereken kaloriyi hesaplayın. (internette hesaplama siteleri mevcut) bu kalorinin 500-700 aşağısında kalori alın. Bunun da çoğunluğu protein olsun. Böylelikle yavaş ve temiz bir şekilde kilo verin.

Sağlıcakla...

hasim301 bunu beğendi.
  5. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah:2yumurta beyazı 1tam yumurta 2tanede polonezin az yaglı dana eti salamını omlet yapıp yedim, arada yarım elma öğlen:100gram civarı etle 1kase dolusu sarımsaklı cacık yedim, akşama salata yeyip kapatacam ve 3lt su yarım saatte yürüyüş akşam vakti spor salonuna pazartesi başlıcam vucut alışsın diyete
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Mart 2015 ---
    sizce hangi öğunum yanlıs pazartesi çarşıya çıkacam aralarda badem veya fındık eklicem pazartesinden sonra akşam salata veya yoğurt yiyorum

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öğün sayısını 4-5 te tut. ve bu kadar az yiyerek zayıflarsan çatlaklar, sarkmalar, kas kayıpları çok çok olur. 2 ayda 28 kilo vermiş biri olarak önerim sakın yapma. Kalp hastalıklarına kadar yolu var, tekrar alırsın o kiloları klişesini yapmayacağım ama yavaş, sporla, kas kaybetmeden zayıflamaya çalış. Amacın sadece kilo olmasın yağ yüzdesi olsun 65 kilo olursun ama kas kalmaz yağlı kalırsın işine yaramaz.

7. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    günlük ne kadar karbonhidrat alım sence?

8. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah:2yumurta beyazı 1tam yumurta 2tanede polonezin az yaglı dana eti salamını omlet yapıp yedim,öğlen:az yaglı 1kase orta büyüklükte yoğurtlu keşkek(bugday pilavıda deniliyor)karbonhidratı aldık.d içim rahat olmadan yedim normalde olsa 2tabak yerdim en sevdiğim yemeklerden yanında çok az et yedim,akşam salata yicem öğünu kapatacam bu arada günde 3-3,5lt su kagvaltıdan önce Hydroxycut Hardcore Elite 2 kapsul ve antremandan once aynı şekilde

9. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İnternetten araştırarak çıkan sitelerden bilgilerini gir oradan bulabilirsin.

10. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah:2yumurta beyazı 1tam yumurta 2tanede polonezin az yaglı dana eti salamını omlet yapıp yedim, arada : 5 adet çğ badem öğlen:sarımsaklı tavuklu gögüs 130 gram civarı(içinde az light kaşarla yulaf var) yanında 1kase light yoğurt yanında 1parça mercimekli köfte dayanamadım 1tane ufak yedim akşama doğruda cardiomu yapacam bu arada günde 3-4lt su

11. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah:2yumurta beyazı 1tam yumurta 2tanede polonezin az yaglı dana eti salamını omlet yapıp yedim, arada : 5 adet çğ badem öğlen:sarımsaklı tavuklu gögüs 130 gram civarı(içinde az light kaşarla yulaf var) yanında 1kase light yoğurt yanında 1parça mercimekli köfte dayanamadım 1tane ufak yedim akşama doğruda cardiomu yapacam bu arada günde 3-4lt su

12. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah 2 yumurta beyazı 1tam yumurta yanında 2 parça yagsız jambon yanında 50 gram light kaşar, öğlen:tavuktan biraz tiksindim 100 gram light kaşar yanında salata biraz, akşam çorba içecem sabah herhalde jambonla kaşarı karıştırdık midem fena oldu,akşama şırdan işkembe yapacaklar inşallah kendimi tutarım ve gunde 3 lt su

13. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    sabah 3parça yağsız dana jambon 30gram civarı,1tam yumurta,30-40gram kaşar yedim, arada 5çig badem,öğlen:paça çorbası yanında ayran,akşam:mangalda tavuk gögüsü 100gram yanında coca cola zero, ve günde 3lt su

14. krykya

krykya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sabahki omletlerine yulaf eklemen faydalı olur bence ve bulgur pilavı da ekle öğünlere az da olsa ye kaliteli besinlerden aşırıya kaçmadıkca tüketmenin faydalı olduğuna inanıyorum hızlı kilo vermek insana kilolu halini özletiyor :)

Krykya

15. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Val
    pmyo mulakatim var mayis sonunda 75 civarina düşebilirsem cok iyi olur çok iştahliyim keşke yeyiote kilo almayanlardan olsaydım

16. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah:50gram light kaşar,yanında 4parça yagsız jambon 1bardak light süt,arada:5çig badem,öğlen:işkembe yedim 1tane yanında ayran,akşam :4parça yagsız jambonla 50gramlight kaşarı tost yapıp yedim ufak bir parça ekmekle bu arada öğlen 1bardak şalgam içtim ve yarım saat cardio ve 3lt su

17. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah light kaşar yanında 1bardak süt,öğlen:dışardaydım 1cornetto disc yedim yanında 1ufak paket browni biraz bozduk malesef,akşam:150gram bulgurlu tavuk ve günde 3lt su yumurta yiyemiyorum artk miğdem almıyor

18. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bugun sabah 100gram light kaşar yanında 1bardak light süt,arada 5tane çig badem,öğlen:1tabak evde bamya pişirmişlerdi miğdemde kötü durumda iyi gelir die suyunu çıkardım 1ufak tabak bamya yanında kase light yogurt,akşamda çorba içecem bu arada ne kdar suyunu yağını çıkartmaya çalışsamda annem baya yağlı yapmış maşallah

19. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    2gün diyeti bozmak zorunda kaldım miğde rahatsızlığım yüzünden sanırım yağ yakıcı tetikledi miğdemi cafein yüzünden bıraktım düzeldi biraz sabah:1bardak light süt 75gram civarı light kaşar 3-4yeşil zeytin,öğlen:tavuk gögsü yedim yanında ayran akşam salata tiksindim tavuktanta yumurtadanda napacam bilmiyorum!!

20. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    sabah:50-75gram arası light kaşar yanında 1bardak light süt,arada:5çig badem öğlen:1tabak tavuk gögüslu sote yanında 1kase light yoğurt akşam:salatayicem ve günde 3tl su

Sayfayı Paylaş