100 Kilodan 81 kiloya düştüm ama vucudum yaglı kaldı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ufuk667 tarafından 29 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ufuk667

ufuk667 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık olarak 2 sene içinde 100kilodan 81 kiloya düştüm ama 2 sene boyunca sürekli spor yapmadım 4ay yaptım 3 ay yapmadım sürekli böyle gıttı ilk

başlangıcımda 100.7 idim 97 lere dustum biraktım sonra 93 lere dustum bıraktım 88 lere dustum bıraktım en son 86 veya 84 ile başladım spora asa yukarı 5ay dır
    falan yapıyorum baya bı kılo verdım gögüs bölgemde eskıden sıktıgımda bısey hıssetmezdım yagdı yanı hep sonra gogus çalıstım sıktıgımda goguslerımı

hıssetmeye başladım baya bi etkıledı gogus çalısıyorum mesela hala ama örnek verıyorum mesela trsört giydigimde hiç sorun yok eskı halimden eser yok çok

guzel gözüküyor ama denıze gıdıyorum kumsalda oturuyorum otururken goguslerım çok sarkıyor baya yanı çok kılo verdım ama vucudumda yaglar baya var bı

arkadasım var benden daha fazla kılosu var ama ben gıbı sarkmıyor goguslerı veya gobegı hanı kılo verdım ama hala yaglıyım antenman programım su sekılde
    5 6 dakıka ısınmak ıcın kosu bandı sonra bölgesel agırlık 1 in antenman gunu gogus on kol ıkıncı gun sırt arka kol 3 uncu gun bacak omuz seklınde yapıyordum

ve her antrenman gununden sonra karın çalısıyordum sız nasıl bır program onerırsınız beslenme olarak seker kullanmıyorum hıc cay da herhangı bırseyde

hıcbır aburcuburu yemıyorum kalvaltıda domates peynır zeytın salatalık tarzında yıyorum oglen mecburen bazen ekmek tarzı yemek zorunda kalıyorum aksam

salata yapıyorum yagsız sut ıcıyorum lor peynır yıyorum proteın tozu kullanıyorum bazen hanı pek bır sorunum yok ama yaglanmam hala devam edıyor

antenman programı hakkında önerıler verırmısınız beslenmeden zıyade kendımı ıfade edebıldıldımmı bılmıyorum ama :)) yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler iyi antenmanlar ::))

Sayfayı Paylaş