10 kilo eksiğim var(Resimleri yeniledim)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Adanus tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Adanus

Adanus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Adana
    Ayın 30'unda eksik resimlerden dolayı,konu kapanmıştı şuan yeni resimlerime bakıp düzeyli yorumlar yapabilirsiniz... konu aşağıda

Uzun zamandır Vücut geliştirmeye ara verdim ve neticesinde kas kaybım oldu ve zayıfladım yaklaşık da 10 kilo eksiğim var.Kendi araştırmalarım neticesinde Günlük 2200 Kalorilik Kaslanma ve Kilo alma diyetine başlayacam;ancak kafama takılan şu;Kilo alırken yağlanmak istemiyorum,özellikle bel çevrem için yani karın kaslarımın belirgin olmasını istiyorum ve bu benim için çok önemli.Aklımdaki program ise Haftada 1-2 Gün normal Ağırlık Programımım üstüne Aralıklı Kardiyoyu ekleme yada ayrı bir gün aralıklı kardiyo çalışma sizce nasıl olur ? yada nasıl bir program uygulamam gerekli ?

Yardımlarını bekliyorum...Şimdiden Teşekkürler

Boy:1,80
    Kilo:65
    Bel Çevresi:82
    Yağ Endeksi:%16

Resimden de Vücut yapımı görebilirsiniz...

Ekli Dosyalar:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    1- kilo-boy oarantılı orantısına bakarsak yağ değerin fazla..bende 180 boy 80 kilodayım ama yağ değerim % 12-13 gibi birşey arasında..öncelikle sen yağ olayına dikat edeceksin..uzak durman gereken şeyleri demem gerek varmı varsa onlarıd ayazarım ama sen zaten biliyorsundur...

2-hem kilo almak istiyorsun hemde cardio yapmak...bende karın bölgem deki yağlardan kurtulmak için cardio istiyorum..ancak bu şekilde hem kas kaybı olacak hemde kilo alman uzayacak -zorlaşacaktır...

3-senin kilon gerçekten azmış yani boyuna göre ...sen ilk olarak minumum yağ alarak kilo almaya başla..ve bu zaman diliminde sadece ağırlık idmanı yap...sadece vücudu ısındırmak için idman başında 10 dk yürüyüş yapman yeterli olacaktır...

4-bulk'dan yana olmadım hiç sürekli define'ye yakın vücudum oldu...o nedenlşe sanda tavsiye etmiyorum...onun yerine sık sık ye..ama yağsız,ekmeksiz,şekersiz,tuzsuz şekilde...bol bol karbo ve protein tüketmeye başla...

sürekli kendimden örnek vererek anlatmaya çalıştım açıklayıcı olsun diye ...umarım anlatabilmişimdir...

daha deneyimli arkadaşlarında mesajlarını bekle...sonra kararını verirsin....

kolay gelsin...

Adanus bunu beğendi.
  3. Adanus

Adanus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Adana
    Teşşekkürler yardımların için..İlerleyen dönemlerde haberleşiriz.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş