10-20 Günlük Tatilde Spor/Beslenme Aksaması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Persephonie tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Persephonie

Persephonie Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Merhaba;
    Oncelikle konuyu hangi başlık altında yayınlamam gerektiğine karar veremedim. Yanlış ya da birden fazla konu açılmışsa şimdiden üzgünüm. Forumda yeni uyeyim o yuzden birkac aciklama yapacagim kendimle ilgili.
    Bir buçuk seneden biraz daha fazla bir süredir bu "iş"in içindeyim. Evet, onceleri benim için sadece bir işti. Zayiflamak istiyordum ve sporun gerekli oldugunun farkindaydim.
    Hedeflerime alti ay kadar bir süre içerisinde ulaştim. 25 kilo verdim hepsi de yağ yüzdem üzerinden. Kendim için ideal gordugum kiloya (178 boy-58 kilo) ulastiğimda çok az bir kas kaybim vardi. -1-2 kadar- Sporu birakmak niyetinde degildim ve bu "clean eat" yasam tarzina alismistim.
    Su anki hedeflerim farkli kas kutlemi arttirmaya calisiyorum. Antrenorum seneye lisansimi alicak seviyede oldugumu soyluyor. Supplemente de başladim uzun arastirmalar sonucu.
    Sorun şu ki, Antalyaya tatile geldim yiyip içip yuzmek vs disinda hicbir fiziksel aktivite yapmak istemiyorum. Ama yapmadigim ve normalde oldugundan farkli bir rutinde beslendigimde -acik bufe :D- kendimi cok kotu hissediyorum. Sanki bir gunde damacana yutmuş gibi olucam her yerim sarkicak pörsuycek. Tabiki oyle olmayacaginin farkindayim ama yine de kendimi tamamen salamiyorum ve bu da rahatsiz edici. Ne onerirsiniz ya da sizin de hič boyle hissettiginiz zamanlar oldu mu bu konuda konusmak istedim.
    Tesekkurler

2. ozanfilik

ozanfilik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni konuyu ben acmistim tatildeyim ve ekipman yok beslenme belki yapilabilir ama sporu nasil yapariz

Ozan Filik

Sayfayı Paylaş