1 yillik duzensiz degisim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve skyres tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. skyres

skyres Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Simdi hocam ben gecen sene yazin 125 kilo 1.70 boyunda fln dim aslinda boyum hep yasitlarima gore uzundu fakat 7.sinifta sporu birakmamla durdu neyse bir gun dedimki bu ne ve spora basladim yazin +3 ay duzensiz beslenme duzeni olmadan kafama gore basket oyniyarak yaklasik 95 kiloya dustum sonrasinda ort bir klube girdim ve biraz yuklenmeye basladim bir 3 ay teknik fln calistim sonra guclenmem gerektigini anladim ve bir fitness a gittim 3 ay dir 2 ayi duzenli son 1 ayi duzensiz fitness yaptim suan 85 kilo civari biseyim kardesimin okul takimi viyanaya gittigi icin geldim veli olarak fakat burda cok oyniyamaidm Turkiye de gunde yaklasik 5 6 saat rn az 2 3 saat basket oynardim neyse burda cok oyniyamadim biraz diyetide bozdum bayagi duzensiz beslendim cola fln ictik quadriceps ve gobek kisminda yag agirlikli vardi gobegin ust kismi gogusle arasindaki kisim sisti sizce nasil birde su yanlari quadriceps kismini bide gobegin ust kismini nasil eritebilirim

Sayfayı Paylaş