1 yıllık gelişim 59 kg>74 kg

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Semih64 tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Semih64

Semih64 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    uploadfromtaptalk1429914340001.JPG Merhabalar yaklaşık 1 senedir ara vermeden bu sporla uğraşıyorum gerek forumu gerek diğer kaynakları takip ediyorum 59 kg olarak başladım öncesinde hiç bir spor geçmişim yoktu. Ölçü almayı çok sevmiyorum başlarken hatırladığım tek ölçü kolum 27. Cm di şu an 36 37 olması gerek

1 sene daha bulking yapmayı düşünüyorum hedefim 85 kg boyum 1.80 şu ana kadar kreatin, whey ve gainer kullandım öğrenciyim elimden geldiği kadar iyü beslenmeye çalışıyorum ve bu sporu çok seviyorum

İyi kötü yorumlarınızı eksik dediğiniz yerleri paylaşır bilgilendirirseniz sevinirim hepinize teşekkürler

Not: göğüslerim küçük kunduracı göğsü denilen anatomik bi şekil bozukluğuna sahip olmamdan dolayı

2. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Merhabalar dostum :) Tebrik ederim ilk halinden bu haline bayağı gelişme var durmak yok devam. Ama karın bölgesinde hafif yağlanmalar var gibi onları kardiyo ile eriterek bomba vücut elde edebiliriz. Bir de bicepslerinin etrafında yağlanmalar var sanki. Bir yılda yapabileceğin kadar yapmışsın tebrik ederim ben 3 yıldır yapıyorum ve emin ol asla vazgeçilmiyor bu spordan. Tekrar tebrik ederim kolay gelsin.

3. Semih64

Semih64 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba :) evet yağlanmam arttı ikinci kreatin yüklememdeyim suda topladı baya vücut :) durmak yok zaten çok teşekkür ediyorum saygılar efendim :)

OttomannSlapp bunu beğendi.
  4. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    yüklemeyi nasıl yapıyorsunuz ve yükleme bitince kilo kaybı direk oluyor mu ?

5. Semih64

Semih64 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba 1 hafta boyunca 5 gr antrenmandan önce 5 gr antrenmandan sonra kreatin alıyorum bu yüklemem sonraki üç hafta sadece antrenmandan önce 5 gr kreatin alıyorum ve iki hafta veya üç hafta tuvalet düzenine göre kreatine ara veriyorum :) tabi günde 5 litreye yakın su içiyorum :) kilo kaybım ilk yüklememden sonra sadece yarım kilo oldu sıkıntı yaşamadım

6. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    anladım tesekkurler başarılı geldi bana yağlanma çok değil 1 yıl 2 yıl süreye takılmamak gerekli fazla 59 kg den 74 kg ye cıkmak bile büyük basarı arada 15 kg var tebrik ediyorum :)

7. Semih64

Semih64 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ediyorum :) evet süreye kıstas olarak bakmamak gerek ama herkeste ne kadar sürede yaptın algısı olduğu için takılıyor insanlar :) önemli olan başlanılan nokta nereden nereye geldiğin :) iyi günler dilerim :)

Sayfayı Paylaş