1 yıllık değişim 18 kg

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve zeynel19 tarafından 27 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zeynel19

zeynel19 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar. Uzun süredir bu forumda yoktum. 1.5 yıllık bir üyeyim ancak daha önce 5 yıllık bir üyeliğim tatsız bir sebepten kapatılmıştı. İş sebeplerinden vs. Forumla fazla alakadar olamadım. Konuya girecek olursak yaklaşık 5 yıllık bir bb geçmişim var. Ara vererek düzenli yapmayarakta olsa öyle böyle 5 yılı doldurdum. Bundan yaklaşık 2 yıl önce içimdeki açlıkla beraber dirty bulking deneme kararı almıştım. Bu sebepten yaklaşık 1 yılda 80 kilodan 93 kg olup gördüğünüz gibi baya yağlandım. Yağ oranı 19 civarına kadar çıktı. Daha sonra definasyona girecektim ancak işler planlanladığım gibi gitmedi ve haftada sadece 1 gün antrenman yapabildim. Bundada eksik bölgelerimi öne koyarak olabildiğince az kas kaybetmeye çalıştım. Moderatörlerden fotoğraflar için çok özür dilerim. Fotoğraf kurallarını biliyorum ancak ileride güncellemeyi başlığı aktif tutmayı planladığım için bir ucundan başlayayım dedim :)
    Önemli not: Fotoğraflar tam 1 yıl sonra aynı odada ve aynı ışık altında hiç bir ışık hilesi yapmadan çekilmiştir..Kilolu fotoğrafımda omuzum nasıl bükükse güncel fotoğrafımdada aynı şekilde bükük duruyorum. Tecrübeli arkadaşlardan fotoğraftan zor da olsa çıkarabilirlerse eksik bölgelerimi çıkarmalarını istiyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2017 ---
    Arkadaşlar konu kapatılmadan yaklaşık 3 ay önce çekildiğim önden düzgün bir fotoğrafı da atmak istedim yaklaşık 3 ay öncede bu durumdaydım.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 27 Temmuz 2017
  2. Janves

Janves Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence gayet güzel daha iyi fiziğe gideceğine eminim yeterli düzgün beslen hocam yağ oranını azalsa güzel olur

3. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    keşke dirty bulka girmeseymişsin kusura bakma ama vücudun kötü olmuş ya

4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları: