1 yıllık düzenli düzensiz çalışma

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve bhdrbzt tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bhdrbzt

bhdrbzt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamın Aleyküm , yaş 22 boy 177, kg 82 , supplementsiz kilo verip kas yapma ile takılmaya çalışıyorum , before after'ım

Ekli Dosyalar:

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Gelişim güzel . Fotolara bakarsak göbek fazla yok gibi ilk halindeki göbeği nasıl erittiğini merak ettim çünkü bakınca zaten bulk dönemin yağlı geçmiş gibi gözüküyor beslenmen düzensizmiydi.

3. bhdrbzt

bhdrbzt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 yıl boyunca 3er gün salonda çalıştım smek Ücretsiz spor merkezinde ,başlamadan önce beslenme rezaletti :D , ..ağır egzersizlerle ilerledim 4-5 ay kg verdim kas aldım göbek az eridi , sonra katı bir diyet programı yazdım beslenme - egzersiz prgramını değiştirdim, 94 ten 79 kgya kadar düştüm, şimdi bulk programı uyguluyorum bu sezon 3 ayda 3 kg aldım, 82 kg yum şimdi, hedef 85 kg, bu yazda definasyonla da 77-78 ile bitirmek....Amino asit ve Creatin aldım ilk defa geçen hafta , Universal , 1 haftadır kullanıyorum.. park bahçe barbell dumble ile evde çalışma yapıcağım, teçizat imkanım az ama iyi bişiler çıkarmaya çalışacağım...

Savino89 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş