1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 aylık gelişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve eneseser tarafından 7 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eneseser

eneseser Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar. Yaşım 27, 20 gün oldu spora başlayalı evdekiler irileştin diyor ama siz hocalarimiz da bi görüp eksilerimi söylerseniz sevinirim.
    Beslenmemde şu şekilde: abur cuburu komple kestim sadece meyve ve kuruyemiş yiyorum , her idman sonrasi bir tane muz yiyorum gun içinde 2 - taneyi bulduğu oluyor,yulaf ezmesi aldim arada yogurtla onu yiyorum. Her idman sonrasi aşşağidaki tavuk pilav (resmi) yiyorum yaklaşik 160gr tavuk göğsü elimden gelen bu kadar :) para dayanmaz yoksa tonbaligi filanda alip yicemde aralarda... ilerde onuda yaparim inşallah :)
    Boy: 1.75
    Kilo: 86-87 arasında degisiyor
    Vücudum yağlı göbek var biliyorum ama ben cardio deilde direk ağırlık girdim flexor hocanın fullbody programını uyguladım. Şuanda ikinci ay programina basladim 2 boldum 2 ay bu programi uygulayacağım. Sıcakken sağ kolumu ölçtum 38 çıkti diger yerleri ölçmedim benim hedefim irilesip kutle kazanip sonra yağ yakmak. Sizlerinde fotolara ve beslenmeme bakip tavsiyenizi veya yanlisimi soylerseniz sevinirim.
    Spora başlamadan 2 3 gün once çektiğim resimler;
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    20 gün sonraki halim;
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] 20181105_153348.jpg

2. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    DAHA ÇOK çok erken ama genede gelişme kaydetmişsin sıkılaşmışsın seni tebrik ederim ANCAK DAHA YOLUN BAŞINDASIN ACELE ETME SABRET

eneseser bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş