1 Aylık Antreman Programım...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sh0ck tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Herkese selamlar saygılar...

Nisan ayının 1'inden itibaren suplementlerle birlikte cardio ya başlamak istiyorum..

suplement olarak ; Muscletech Hydroxycut Hardcore X - multipower l-carnitine liquid forte 1500 mg - Muscletech Nitro-Tech Hardcore Pro Series kullanıcam..

antreman önceleri L-carnitine ve hydroxycut ı kullanıcam antreman sonrası 1 porsiyon kas yıkımını min. a indirmek için Nitro-Tech kullanmayı düşünüyorum

haftada 6 gün inman pazar günü off..

hafta içi cardio ; 1-1.30 saat koşu - bel ve karın hareketleri 20 dk twiss

hafta içi sabahları cardio ya gelip sadece 2 gün istisna yaparak akşam üzeride ağırlık antemanına gelicem muhtemelen göğüs triceps-kanat ön kol.. cardio yapmadığım cumartesi günü ise sadece omuz ve karın hareketleri.. yoğun bi şekilde koşu yapacağim için bacak idmanı koymayı gerek duymadım..

boyum 185 ve 85 kiloyum.. 1 ay içerisinde 78 e felan düşmek istiyorum..

sağlıklı bir diet yaparak ve bu programı uygulayarak cok mu abartmış olurum yoksa gayet güzel bir program mı ?

Eksileri ve Artıları söyleyip daha düzgün bir idman programı yapmama yardımcı olursanız cok sevinirim.. Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş