1 ay

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve trteemo tarafından 4 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Abiler ben spora baslayali 1 ay oldu ama sanki hala gobegim var gibi geliyor gobegim sert ama sanki cikik gibi duruyor ne yapmaliyim 4-5 kilo verdim 74den 70e dustum boyum 1.80 goguslerimde gorulur degisme var ama rahatsiz oluyorum belkide yemek yedigim zaman sis gozuktugu icindir genelde cok su icerim

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Eylül 2019
  2. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Ikinci fotoda biraz cekmisim gobegimi

3. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    1 ayda nasıl bişey olmasını istiyorsun sen hayallerini anlat ben sana cevap vereyim

4. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Belimdeki ve gobegimdeki yaglar erise yeter abi ki en az 5-6 ay yapmayi dusunuyorum eriyeceginden suphem yok ama bir bana ayni geldigi icin sorunmu var diye danismak istedim

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Karın kası yapmak istiyorsan bu videoyu çalış özellikle 1. haket güzel çalıştırıyor mekik hareketi ve son hareket bel yani adonis kaslarını çalıştıracaksan da herhangi bir sopa olabilir 3set 200 tekrar çalış ama adonislerini karın egzersizlerinin sonunda başla bu hareketleri yaparsan düzenli bir şekilde bırakmadan 3 veya 4 ay gibi karın kasların belirginleşmeye başlayacak tabiki bu hareketleri yaparken besin düzenine çok dikkat etmelisin
    EVDE KARIN KASI YAPMA YOLLARI - PARÇALI VUCUT

Barfiks yapmaya çalış kendini daha 1 ay olmuş spora başlayalı olabilir kaldıramazsan bırakma özellikle barfiks çekerken şunu da söyliyim kendini yukarı çek yavaş yavaş aşağı indir alşına kadar böyle çalış sonra hızlanır devam edersin
    Karın Kasları için 4 Muhteşem Barfiks Egzersizi

2. Video da 2. Egzersiz özellikle bel kaslarında etkili bu hareketi yapmya çalış başarılar

Sayfayı Paylaş