1.82 ve 70 kiloyum, göbek bölgemde yağlanma var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Drummer07 tarafından 2 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Drummer07

Drummer07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yıllardır her gün, beslenmesiz şınav barfiks türevi vücut ağırlığı egzersizleri yaparım, son dönemde bu idmanı daha zorlu hale getirip, her gün değil de 2 günde bir olacak şekilde araya dinlenme günü koydum, ve beslenme de ekledim. Aslında 68 kiloydum idmanı güçlendirip beslenme de koyduğum bu son 1 aylık zaman içinde 70 kilo oldum. Nerdeyse tüm vücudum averaj sayılır ve averajın üstüne doğru yavaş yavaş kas ile kilo alıyorum gibi gözüküyor. Sorun şu ki karın bölgemde yıllardır varolan bir kilo var. Şimdi bu yağlanmadan dolayı, egzersiz dışında bir de, her gün akşamleyin olmak üzre 20 dakikalık bir karın bölgesi kardiyosu üzerine yarım saat 40 dakikalık bir yürüyüş koydum. Sorum ise şu;

İdman yaptığım için bol kalorili beslenme yapıyorum yulaf ezmeli özellikle. Acaba bu kalorili beslenme, benim kardiyomu boşa çıkarır mı, ve karın yağımı vereceğim yerde veremememe sebep olur mu? Eğer durum böyleyse karın bölgemi eritene kadar egzersiz ve beslenmeye ara verip sadece kardiyo yapıp, sonrasında mı tekrar spor ve beslenmeye başlamalıyım acaba? Yoksa ikisi birlikte giderken karın da erir mi, kalorili beslenmeye rağmen?

Sayfayı Paylaş