1.80 boy 50 kg :(

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve LastFighter tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LastFighter

LastFighter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamin Aleykum herkese
    Son zamanlar iyice kafama takmaya basladiğim bi konu hakkında yardim istiyorum sizden abiler , arkadaslar.

3-4 aydir kickboksla ugrasiyorum kilomda yapılan musabakalarda Bursa 1.si oldum daha 1 aydir bunu yapiyorken.Yetenekliyim ama güç cok az.

Gecenlerde basima gelen bi olaydan sonra kilo kesinlikle almam lazim dedim.kiz arkadasimlayken 3 tane dogulu serseri tipler gelip laf atti.1 i yerden kalkamadi birini daha yere dusurdum digerine baya vurdum felan velhasıl kelam beni gucsuz goruyor herkes ama kiloma gore baya guclu hissediyorum.Boyuma gore hacim kazajmam lazim.Lutfen bu isi bilen kisiler yardimci olsun.Tozsa toz , ilacsa ilac.Body 1-2 ay kadar yaptim ama faydasi olmadi diyebilirim.Kick boks sirtimi sekillendirdi azcik.Ve kollarimi ama kol yok zaten cubuk gibi bise.

Lutfen yorum atin.Stresten saclarimda ve kaşlarimda kabuklanma tarzi seyler oldu artik o denli taktim bunu kafaya.

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Forumda arama kısmına "kilo alma" yaz, tüm konuları baştan sona oku.

3. LastFighter

LastFighter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu konuda cok yazi okudum belki oxel bir taktik felan veren olur diye konu actim

4. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Kendi "özel taktiklerim",
    Her gün 1 ara öğünümde bir paket yüksek kalorili kuruyemiş tüketirim.
    Günde ara öğünlerle birlikte 8 9 öğün yemek yerim.
    Kalori hesaplaması yaparım.
    Ve en önemlisi, herkes bana ben senin kadar yesem ayı olmuştum der, hiç kafaya takmam, bu işin ağır işleyen bir süreç olduğunu biliyorum ve sabırlı davranıyorum

Sayfayı Paylaş