1.68 boy - 60 kilo ( hala yağ var ) !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pashaturks tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    arkadaşların yorumlarını okumadım belki söyleyen olmuşytur ( muhtemelen olmuştur ) ama ağırlık çalışmadan olmaz. kas kütlen yetersiz demek ki. kas kütleni artırıp yağ yakımına öyle başla derim. önce bulk dönemi daha sağlıklıdır. elde az işçi varken binayı daha zor yaparsın.

2. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    bu spor işi zengin işi arkadaşlar :S iyi bir vucuda sahip olmak için beslenme şart :S puff

3. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Boyum 173 kilom 61.5 ama buna rağmen oturunca katlanan göbeğim, hafif sarkan göğsüm ve şişkin duran bir yüzüm var. Maalesef düşük kiloda olmak vücut yağ oranının da düşük olduğunu göstermiyor. Bundan 2 ay öncesine kadar 65 kilodayken çok daha fit duruyordum. 2 ay içerisinde demek ki kaslardan kilo vermişim. Son 4 gündür sabahları orta ve yüksek tempoda koşuya çıkmaya başladım. Eve sırılsıklam halde geliyorum. Ayrıca evde ki dumbellerım ile çalışmaya da başladım. Büyük bir hevesle alıp kenara attığım revoflex spor aletini de tekrar çıkardım, eminim iyi bir çalışma ile 1 ay sonunda gözle görülür bir değişim yaşayacağım.

pashaturks bunu beğendi.
  4. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    Salona başlayalı 2 hafta oldu ve fark baya var 6 gun cslısıyorum ve üstüne 30 dk cardio haftada 3 gun . Bide beslenmemi tam duzene soksam istedigimi elde edebilirim biraz money lazım .)

Sayfayı Paylaş