1.5 Yıldır Vücut Geliştirme Çalıştım Kickboks'a başlayacağım sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve stilem tarafından 5 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    1.5 Yıldır Vücut Geliştirme Çalıştım Kickboks'a başlayacağım sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
    1-Aynı Gün Öğlen Vücut Geliştirme , Akşam Kickboks yapabilirmiyim ? Kickboksa Hafta 3 Gün Gideceğim.
    2-Aynı Gün Vücut Geliştirme Ve Kickboksu yaparsam kas liflerimin yırtılacağı söyleniyor doğrumu?
    3-Vücut Geliştirmeyi Bırakıp Kickboksa gidersem vücut ölçülerimin azalacağını düşünüyorum. Vücut Geliştirme Ve Kickboksu ikisini aynı anda nasıl yapabilirim?Kickboksa Hafta 3 Gün Gideceğim.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2017 ---
    +h

Son düzenleme: 5 Eylül 2017
  2. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Güncel

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    vg ile fitness bir arada olmaz vg hantallaştırır kardeşim iki kez internette aratsan görürsün ama ağırlık çalışmalarının kickboxa çok faydası olur kickboksörlerin çoğu süreli ağırlık kaldırır bazıları 5x5 yapar aynı gün öğlen vg akşam kickbox yapamassın steroid almıorsan bir süreden sonra kaslar recovery olmaz yani iki idmandan biri verimsiz geçer her sabah koşu yaparsın kick box yapmadığın günlerde ağırlık kas liflerinin yırtılacağını sanmıyorum ben ikisinide yapıyorum ama vg yerine kaslarımı güçlendirmek adına ağırlık kaldırıyorum ölçülerini bilmeden yazamam ama azalabilir ayrıca emin ol vücudu senden kat kat daha iyi dövüşçüler var o yüzden dert etme(Antony Joshua görsellerden arat bir bak derim)

Sayfayı Paylaş