1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1,5 aylık ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Freedom1 tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kilo : 71
    boy:174
    omuz : 111 cm.
    bel : 79 cm.
    birde sorum var şimdi düzenli abdominal kasları çalıştıracak antremanlar yapmaya başlasam .2,3 aya gözükür mü? ben yağ oranım yüzünden gözükmez diye düşünüyorum o yüzden hiç başlamıyorum .fikrinizi yazarsanız sevinirim.

2. viol3nce

viol3nce Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bro ben 16 yasında 2.5 sene once sadece evde mekik sınav cekerek spor yapıyorm evde spora baslamadan once 60 kiloydum 1 senede 70 e cıktım yaglanmadan 2 cı sene daha cok agırlık verıp sabah 200 sınav 1000 mekik aksam 200 sınav sadece gunde 5 6 ogun duketerek şeker den tuzdan uzak durark tabi gunde 4 yumurta akasmlarıda 500 gram sadece hafta 3 gun yiyerek 87 kiloya ulastım boyum 1.74 kilom 87 yaşım 18.5 ve vicudamda cok iyi durumda gobegm yagsız omuzlarım genıs gous kasım cıddı derecede cok iyi sırt feleket sadece on kol kaslarım bıraz okadar yanı devam etmenı tavsıye ederım zamanın varsa spor soluna gıtmen iyi olur

3. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    sen neymissin be imrendim valla 200 sınav 1000 mekik ahsamınada 200 sınav süpermen gibi olmustur senın vucut valla

Sayfayı Paylaş