1.5 ay sonucu 77 den 71 e

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Ahmet yılmaz tarafından 1 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ahmet yılmaz

Ahmet yılmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ağabeyler selam yaş 21 boy 1.78 şimdi benim sorun göğüsler jinekomasti diye şüphelendim ama yurt dışında olduğum için doktora gitmedim ( azerbaycan ) ve şuan da rus bir fitness hocasıyla beraber çalışmakdayım beni zorla bulka soktu 9 setlik bi antremanımız var ilk 3 setse mesela dumblla göğüsde bana 25 kg kaldırtıyor 5 defa sonra ki setde ağırlık düşüyor tekrar sayısı çoğalıyor 10 oluyor demem beslenmem düzenli et tavuk ton balığı bulgur makarna pirinç yumurta gömğyorum hergün 2. ayımım 2. haftasındayım bu vücuda tamamen düzelmesine kaç ay zaman verirsiniz daha öncede 4 ay gittim düzelmedi diye üzüntüden bırakdım psikolojik travmalar yarattı bende bilgili yardımcı olucak başından geçmiş abiler kardeşlerim varsa bi yardımcı olun be
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Kasım 2017 ---
    buda 1. ayın sonunda çekilmiş foto

göğüsler sizce jinekomasti gibimi ? anlayan varmı çıldırıcam 4 ay uğraşdım olmadı bu kez üni için yurt dışındayım dediğim gibi 8 9 ay uğraşcam

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Kasım 2017

Sayfayı Paylaş