1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1,5-2 aylık evde çalışma. yorum ve görüşe ihtiyacım var..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve telashlipenguen tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. telashlipenguen

telashlipenguen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yaş 31
    boy :1,88
    kilo 76-77

yıllar önce 1-2 sene vg salonuna gittim ve hareketleri az çok biliyorum. hafta da 2-3 evde çalışıyorum. Tekrar başlamam karın kası sevdamdan başladım. düzgün bir karına sahip olursam spor salonuna yazılırım diye başladım ama sanırım pek istediğim gibi olmadı :(

bilen abilerim yada kardeşlerim bir yorm yazarsa sevinirim. özelikle karın bölgesini düzeltebilrmiyim eksik yada yanlışım varmı ?

netten araştırdığım kadar anatomik yapınn çok etkisi var :( anatomik midir sorunum yoksa eksik yada yanlış çalışma mı ?

yardımcı olursanız sevinirim..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Kasım 2012
  2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Hicbir sorun yok karın kaslarına hacim verip yağ oranı düştümü abs bölgesi herkeste estetik görünür

Çok bilinen bir laf vardır karın kasları mutfakta yapılır %70 diyet %30 antreman

Düzgün bir karna sahip olursam salona giderim demişssin cok tuhaf geldi bana :) güzel bir karna sahip olmak icin salona gitmelisin.

3. telashlipenguen

telashlipenguen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    aslında söylemeye çalıştığım karın kasımın düzgün çıkabileceğini bilsem spor salonuna gider devamını getiririm demek istedim.

sağ tarafım çok düzgün çıkmıyor gibi, özelikle sağ tarafı daha güçlendirmek için ne yapmam gerek. karın hareketlerimi 10 kg lik ağırlıkla yapıyorum ama sağ tarafı çok geliştiremiyorum. (resme göre sol)

yan tarafları geliştirmem için bir öneri varmı ?

4. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Oblikler icin Yan plank,twist ve dumbell ile yanlara eğilme evde yapılıcak en pratik hareketler bence

Karında asimetri sorunu çoğu kişide var bendede sol karın kasım daha üstte duruyo buda onu daha hacimli gösteriyor o konuda bir tavsiyede bulunamıycam malesef.

telashlipenguen bunu beğendi.
  5. telashlipenguen

telashlipenguen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13

Yan plank,twist ve dumbell ile yanlara eğilme o hareketleri daha yeni yapmaya başladım 2 yada 3 kere yaptım umarım dediğin gibi bir sonuc alırım resminide burda paylaşırım.

umarım yararlı olur. aşağıda yada yukarda olması önemli değil benim icin düzgün durması yeterli.

weightlifter 2-3 hafta deneyeceğim bakalım değişim oluyormu burdan paylaşırım. teşekürler..

peki yan plank ı ağırlıkla yapmam daha iyi olurmu ?

birde sağ kolun üzerinde dururken sağ bölgemi sol bölgemi çalışır?

Sayfayı Paylaş