1-1.5 Aylık Değişim (Before-After Yağlar gidiyor)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve ogzhnozcn tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ogzhnozcn

ogzhnozcn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar daha önce 1.5 sene ilgilendim ancak bırakınca vücut salmıştı 2 ay önce tekrar başladım ve son sürat devam etmekteyim

BCAA toz
    Aminofull tablet
    V armor kullanmaktayım ve beslenmeme dikkat ediyorum gelişim szice nasıl yağ ve kas oranındaki oran iyi mi ?

2. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Dostum eger naturalsen(ki oyle varsayiyorum) bu cihaz yanlis olcum yapmis... bi ayda 6 kg kas yapmak imkansiz...gecen kis bir arkadsim kure girdi 3 ayda anabolizanlarla kazandigi kas miktari 8 10 kgydi sen dusun

3. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Sana tavsiyem en iyi olcum cihazi ayna ve mezuradir onlari kullan ;) basarilar

mehmet67 bunu beğendi.
  4. ogzhnozcn

ogzhnozcn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    bu arada 2 aya birkaç gün kalmış süre 1 ay değilmiş arkadaşar ,2 aylık kıyaslamadır,Naturelim ve genetiğimde müsait vücut geliştirme için,ayna da doğruluyor bu değerleri kemere 3. deliği açtım ;) sağolasın .

uzerg bunu beğendi.
  5. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Benim imkansiz dedigim kisim yag yakimin degildi zaten kas kazanimindi gene de basarilarinin devamini dilerim ...

6. ogzhnozcn

ogzhnozcn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Ben açıkçası bu oranı,bu işin skalasını bilmiyorum banada mantıklı gelmiyoru belki değerleri yanlış okumuşumdur,o yüzden biraz da soru baabında değerlendirin konuyu

7. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Keske before after olarak direk vucudunun resimlerini atsaydinama kemere 3 delik acmissan saglam yag yakmis olmalisin helal olsun diyorum tabiki :) demek istedigim bu sporu bir raporda deger degistirmek icin degil estetik icin yapiyorsun oyuzden aynada degerlendirme yapman daha mantikli. cok bilimsel seylere girince pek keyif alinmiyor bana kalirsa acikcasi ben tarti bile cok nadir kullaniyorum

8. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    İlk ay 1-2 kilo max 3 kilo kas alabiliriz alabiliriz. Sonra ki aylarda 1'er 1'er kas almak (ilk sene) iyi bir sonuçtur. 0dan biri 7-8 kilo kas bile kazansa bu iyi bir sonuç olacaktır. ilk iki ayda 6 kilo kas biraz fazla gibi, ama yinede tebrikler.

I believe in Fitness

9. ogzhnozcn

ogzhnozcn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler,Valla ne görüyorsanız o makinenin yalancısıyım makinalarda profesyonel tanita en iyi cihazlardan,disiplinli ve istikrarlı bir şekilde yemeğime beslenmeme antremanıma dikkat ediyorum .

10. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Dostum Ölçüm yapmadan önce ne yiyip ne içtiğin önemli yoksa böyle bişey imkansız ...
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mayıs 2015 ---
    Arnoldun genetiği bile müsade etmez düşünsene 2 ayda 6 kg 1 senede36 kg oda =100 kolik bodyci

11. ogzhnozcn

ogzhnozcn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Ben yukarıda dediğim gibi bu işin ölçütünü bilmiyorum he değerleri bilen arkadaşlar varsa koyayım ölçüm raporlarını bi analiz yapıverin,ölçümden saatler önce birşey yemedim ve içmedim makina da piyasanın en iyi makinalarından onu geçtim aynalar da yalan söylemiyordur heralde

12. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    başarılar.
    genelde böyle makineler vucuttaki suyu kas olarak goruyor. Su oranı artmıs ise kaslarda onu da su olarak görmüştür.

13. lostRoses

lostRoses Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bence tartı ve bu makineler yalan al eline mezura bel ıncelmis diğer yerler kalinlasmis ise sıkıntı yok demektir kilo gün içersinde bile çok değişken bir kavram

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Zaten tanitayi ilk bu forumda ne kadar yanlis olcum yaptigiyla duymustum hatta bir ara baya populerdi burda o konu herneyse ben ne gordum ne kullandim tanitayi acikcasi hic bir cihaza da guvenilebilcegini dusunmuyorum bu konuda...

15. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Off sezonda çıktımıştım %12 civarı yağ göstermişti. Sonra yarısma dönemi yaklaştı. Bir daha çıkıyım dedim bi baktım %16 gösteriyor. Ölçüm yapan kadın sabah kahve ve ya benzeri birşey içtisen ondan fazla çıkmıştır. Yani ufak birşey de etiklenmiyor. Böyle şeyler için kesin sonuç deri altı ölçümü.

Sayfayı Paylaş