şimdılık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erol71 tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar oncelıkle fazla bı sorum yok sızlere şimdılık göğüs çalışıyorum ust ğöğüs için bıraz bılgı verırmısıniz ben evde 3,5 ayda aşırı çalıştım ole dınleme nerdeyse yok gıbı bıraz zaman geçince yanlışımı farkettım sizce göğüslerım dıkdortgen olarak gelişirmi genetıği sankı aşagı doru gelişenden tabi ust goğüs çalışamadım fazla evde şimdı başladım ust göğüse genetıgını anlama şansımız varmı ustadlar yardımcı olun cok hırslandım derken genetık kafa karıştırdı .s

Ekli Dosyalar:

erol06 bunu beğendi.
  2. erol06

erol06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun guzel begendım benım sevıyeme gelmen ıcın dahada calısmalısın elbette lakin sole bişi var gogus kasları ıcın forumda hareketler mevcut onlara bakarak sonuca ulasabılırsın.fotograf makınem yokkı resım cekınıp atsam :D

erol71 bunu beğendi.
  3. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    adaş hareketler elvette var ama üye tavsıylerı daha farklı oluyo genetik olarak ne gıbı bı durum soz konusu onunla ılgılı bılgın varmı aceba

erol06 bunu beğendi.
  4. erol06

erol06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha benım fazla bır bılgım yok ama hırsını begendım . bır kac uzmandan bılgı almalısın ayrıca spor kuluplerıne gıderek bılgı alabılırsın bu konu hakkında. yakınlarda klup hyper_yoksa eger ben burdan sorabılırım.!

5. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş soledim gibi genetini herkez anlamaz yalan ylnış bılgı alıp moral bozmama gerek yok salonda bılende konuşuyo bılmeyende burdan cıkacak bılgi benm için daha onemli oncelıklı burda değerlendırmek lazım zaman ayırdın için sagol

6. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    "erol 71" Arkadaşım Vücud Burdan Güzele benziyor Fakat Tek Resim Koymuşssun. Vücudunun Önceki ve Sonraki Durumu Ölçülerin - Boyun Yaşın hiç bir bilgi yok. Keşke Konuyu Snap-Shot başlığı Altında Açsaydın.

erol71 bunu beğendi.
  7. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yardım ve onerılerınızı beklıyorum arkdaşlar evde mekık harıcı karın çalıştırcak bişiler fılan nebılıyım yenıyım herturlu onerınızı zevkle dınlerım paylaşın eleştırı fılan sorun değil ben mekık harıcı bi kaç şey daha denıyorum karın için goğüste tıkandım kaldım bench press agırlıklı çalıştım ust goğüs pek çalışmadı ondanmı oldu aceba yorumlarınız önemli benm için üstadlar bi el atın :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:19 ----------

jun1or builder kardeşm çok doru soledın aslında ben atmayı düşünmuyodum ıstedım gelişime yaklaştıkca foto atarım diye düşündum göğüste sıkıntı cekınce kafama cok takıldı bı ustadlara danışıyım diye yanımda olan bır fotoyu attım şuydu şu kadar gelişdi demek içinde bıraz erken gibi zamanı var bence o gunu bende sabırsızlıkla beklıyorum :D

8. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş