Şunu Anlamakta Zorlanıyorum ...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Şu konuyu anlamkata zorluk çekiyorum.Heryerde yazıyorlar; steroid kürlerinden sonra iktidarsızlık v.s hormonal problemler oluyor diyorlar.Steroid kullananlar da bunu size anlatmaz diyorlar. Benim salonumun sahibi gayet yakışıklı birisi.Eşini tanıyorum çok güzel ve çekici bir bayan.Bu abimiz kürlere giriyor. 1 çocuğu var ve o bayan da kolay tatmin edilecek birisi değil gibi. Demek ki abimiz işini iyi yapıyor. Kendisine sordum bir problem yok dedi. Ayrıca resimlere bakarken görüyorum Ronnie Coleman'ın mayosundan belli oluyor çok büyük bir penise sahip değil.Eşi ile problem yasamıyor mu ? Kaldı ki 4 çocugu var. Çevremde birsuru insan var cocukları var. Arnold'un resimlerinen belli oluyor ve ayrıca cocukları var gayrımesru iddaları da dahil.Hakan gümüş hocanın cocugu var mesela. Bu örnekler böyle uzar gider. Bu konuya aklım ermiyor.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ronnie Coleman'ın normal bir insandan 2 kat daha büyük bir vücudu var yani 2 tane 90 küsür cm bacak arasında öyle görünmesi normal değil mi :D

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kürden sonra sorun olmak zorunda değil. Sorun olursa da kadınlar cart diye kocayı boşanacak değiller. Birçok evli çift spor yapan yapmayan, küre giren girmeyen, cinsel hayatlarında sorun yaşar. Hepsi boşansaydı ortalık panayıra dönerdi.

Sayfayı Paylaş