Şubat 2006 Son Kullanım Tarihli Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 2 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    elimde şubat 2006 son kullanım tarihli protein tozu var. şubatın sonuna kadar kullansam sorun olur mu? martta kullanmam yani.

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün üzerinde yazan son kullanma tarihinden itibaren 6 ay sonrasına dek kullanabilirsiniz...

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    son kullanım tarihine altı ay kala kullanılmaz degeri ölmüştür

4. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bunu iyi biliyor musunuz?
    eğer öyelyse neden son kullanma tarihi olarak şubat ayını söylesinki.sonra zehirlenmeyelim

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    flexor'a katılıyorum ürün son kullanma tarihine yaklaştıkça üstünde yazan değerlerini yavaş yavaş kaybeder.

6. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    evet, ben kendim de benzer kullanımlar yaptım/yapmaktayım...bu tür ürünlerin üzerinde yazan son kullanım tarihleri, bir tedbir olarak 6 ay marjla yazılıyor...son kullanma tarihinden itibaren yaklaşık bir 6 ay daha kullanma imkanı var...ama tercih yine de sizin...dilerseniz kullanmayadabilirsiniz...her halükarda, elinizdeki tozu Şubat sonuna dek kullanmanızda sakınca yok...

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tessekür ederim kardesim bu urunlerde koruyucu madde içermez içerik proteindir ve gun gectikce azalır portakal suyunu bile sıktıktan 10 dakka sonra içmekle hemen içmek arasında %50 fark vardır ayrıca önemli olan bir konu daha var cogu kişi bu hatayı yapar sakın proteinnini erken hazırlayıp sıvı seklinde bekletme yaptığın zaman direkt iç bazıları hazır da dursun diye ant basında yaparlar 2 saat sonra içerler sakın bu hataya dusme

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    iyide arkadaşlar altece yardımcı olmadınız yinede bakın şimdi

altec arkadaşım atacakmısın ürünü yazık bi ton para tabiki biz kullanma dersekte kullanacaksın bencede kullanmalısın besin değeri azalmış olabilir ama unutma ki maddi değerinde bir azalma yok :D çünkü para verdin aldın anladınmı şimdi kullanmaya başla değeri azaldıysa sende günde 1 kullanıyorsan 2 ölçek kullan

9. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    rahatlikla kullanabilirsin!eyeseeyou da belirtmis ,son kullanma tarihi ustunde yazilandan bir 6 ay daha sonradir bir cok markada! bunu üretimde bir kac kez bulunmus biri olarak soyluyorum!deger azalmasi ise son kullanma tarihinden itibaren ki 6 ay icerisinde basliyor.ustunde yazilandan degil

10. CALVIN

CALVIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende katılıyorum !!!
    son kulanma tarihin üstüne en az bi 4-6 ay toleranz vardır !!!
    deger de okadar disceni zanetmiyorum yani madem gecti tarihi sende bi kasık falzla at !! :)
    ha gelelim sana zararverir mi ???
    bence bunun garantisini kimse veremez o tarih bittikten sonra garanti de bitmistir
    fakat geneleme yaparsak sana zarar verme olasılıgı yok gibi bisey !!! yani cogu kisi bunu icer bu sekilde veya kulanır ama kimseye de bisey olmamıstır bugüne kadar ( benim bildigim !)
    hatta multipower tarihe yakın malarını ( eger üzerinde ki tarihi tazelemediyse bunu bilirim !!!) tarihe yakın malarını 3-5 e daha ucuz verir
    saygılar

11. mrolympia

mrolympia Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimya Müh.(öğrenci)
    Yer:
    Edirne - Sivas
    benim bildiğim bu ürünlerde koruyucu madde var. mesela içidekiler bölümünde E ile başlayan maddeler koruyucu maddelerdir. örnek vermek gerekirse herkesin bildiği E330 (sitrik asit) meyve sularında dahi koruyucu madde olarak kullanılır..aminoasitlerde kayganlaştırıcı, parlatıcı maddeler var.sıvı şekilde olanlarda daha başka maddeler..bunlar insan sağlığına zararlı ancak herşeyin içinde var..sonuçta koruyucu madde var.saygılar...

Sayfayı Paylaş