Şu Takıntılar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mardin1234 tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkeze iyi forumlar önce arkadaşlar benim problemim takıntılarım herşeyi hayatta cok takıyorum napacağımı bilmiyorum takmamak elimde değil takıntılarımın yüzünden hayatta mutlu olamıyorum sürekli içimde bi dert bi tasa oluyor mutsuz mutsuz geziyorum herkez gülüp eğlenirken ben boş boş şeyler düşünüp takıntı yapıyorum yaşım 16 lise 2 öğrencisiyim ama takıntılarımı bi türlü yenemiyorum bizim mesela sınıftaki cocuklar hergün laf yiyorlar birbirlerine laf atıyorlar hiç takmıyor ama bana atılınca biraz sinirleniyorum kavga etsem ederim allaha şükür girerim ama kavgadan pek hoşlanmam zaten o ayrı bi konuda birisi birşy diyince içim içimi kemiriyor okula hergün gidince korkuyorum bu yine bana birşey diyecek diye laf atacaklar dalga geççekler diye

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yaşın itibariyle böyle şeyler yaşaman normal. Kendini bir şeye adaman bu dönemi daha kolay atlatmanı sağlar. Spor, bunların en güzellerinden biri. Bir meşgale edin ve ona odaklan. Böylece taktığın şeyler sana daha önemsiz gelmeye başlar. Ve düşüncelerini içinde tutma, bırak gitsin. Buna bir kere alışırsan, çektiğin sıkıntıların gereksizliğini zihnin de kabullenir, egon da.

Hymenalos bunu beğendi.
  3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sen Kafaya Taktıkça Karşı Taraf Bundan Zevk Alır Ve Sana Laf Atmaya Devam Eder Sen Kafa Taksan Bile Dışarıya Verdiğin Tepki Umursamaz Olursa Karşındakilerde Bundan Vazgeçeceklerdir ;)

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Kardeşim , Senin yaşadıklarının aynısını bende lise 1 lise 2 dönemlerinde yaşadım inan.. ama harbiden SCHWARZXXL arkadaşın dediği gibi spor insana bu durumda en iyi ilaç gibi benim için spora başladım tek amacım uğraşım o oldu takıntılarımı kenara bıraktım keşke daha erken başlasaydım diyodum kendi kendime belli biyerden sonra..sana laf atana sende at hiç tınlama gül hatta umursamadığını anlasınlar.

5. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ailende evde sıkıntınmı varki bu kadar takıntılısın..ne varsa fazla takma kafana arkadaşların gülmelerine filanda sende gül geç takma kafana..

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Şakasına arkadaşların laf ediyorsa sende et ama seni kızdırmak rencide etmek amacıyla sana laf eden varsa döv bir daha diyemez
    orta okulda çok tırsıyordum öyle sınıfta çok konuşan tipler vardı artislerdi ben daha iri olmama rağmen çekiniyordum hep alay edıyorlardı benle en sonunda birine patladım bir daha tek kelime etmediler

Ocensers bunu beğendi.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73

bizim sınıftada 1.55 boyunda 80 kilo obez bir arkadaş var herkes onla dalga geçiyor.herkesin bir kusuru vardır seninle dalga geçme sebebleri senin kolay hedef olmandır sen kendinle dalga geçtirme kimse sana bidaha öyle artislik yapmasın.cidade de deus döv demekte haklı ama kızlar dalga geçiyorsa sakın vurma seni haksız çıkarırlar onlara başka pislikler yaparsın ezersin

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ergenlik dönemindesin bunlar normal... geçicek biraz sabır...

9. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    şimdiki ergenler daha sıkıntılı sanki (90 sonrası nesil) eskiden bizim büyüklerimiz bizi anlamazdı ben de şimdiki nesli anlamakta zorluk çekiyorum.

ysn bunu beğendi.
  10. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    aynı yaştayız banada sokakta o kadar çok laf atılır ki emin ol soskakta,okulda atılan lafları kafaya taksam herhalde 3-5 sabıka kaydım olurdu, ben hiç takmıyorum laf atsınlar isterse gelip itsinler kaksınlar, haaa bazı durumlar vardır kavga edersin ama birisi sana laf attı diye kafanı bozma herkes içten içe sinir olur ama sen tepki vermeyince karşıdaki kafayı yer emin ol.

11. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ergen ya da genç erkeklerde görüyorum da birbirleriyle bir alay ediyorlar bir alay ediyorlar kanım donuyor:D

bu takıntı değil kendine saygından da olabilir. birbirine takılmanın da bir adabı var.

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    muhtemelen meslek lisesindesin bende o tür sınıfın içindeydim herkes birbirine şakalaşırken inanırmısnı rahatça ana bacı küfür ediyordu ve kimse de ciddiye almıyordu..

sen izin vermediğin sürece onlar tekrarlamaz. ama izin verirsen üstüne giderler.

ben öyle yaptım. kesinlikle uyarı şart. çünkü ergen profili bunlar anlamalarını bekleyemezsin.

celeron bunu beğendi.
  13. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    her gun uyandiktan sonra biraz pc basinda oturup zaman geçiririm ama bi zaman sonra otur otur skiliyo insan ama antrenmana gittikten sonra yorgunlukla beraber insana bi ferahlama geliyor. zaman buldukça spor yap bb antrenmani yapmadigindan kendini oylayacak baska sporlar bul, mesala kos.

Sayfayı Paylaş